Kita

Kaip internete įsigyti idealiai tinkančius drabužius?

drabuziai internetuNors drabužiai internete parduodami tikrai ne pirmus ar antrus metus, tačiau vis dar yra nedrąsiai žvelgiančių į internetines parduotuves, skaičiuojančių kiek sutaupytų perkant iš jų, tačiau vis dar bijančių paspausti mygtuką „pirkti“. Tik dėl to, kad bijo įsigyti netinkamą drabužį. Tačiau nereikia bijoti, drabužiai internetu gali būti sėkmingai įsigyjami žinant kelias gudrybes. Pasidalinsiu keliais praktiškais patarimais, idėjomis ir pamąstymais, kurie pravers sekantį kartą apsiperkant internetu.

Pažink save ir prisijaukink savo stilių

Ar vien pažiūrėjus į drabužį žinai ar jis tau tinka? O gal mintyse kirba mintis, jog reiktų pasimatuoti, kad žinotum? Jei taip, reiškia savęs dar nepažįsti pakankamai. Viena pirmų pamokų: sužinok savo figūros tipą. Jie yra keli – obuolys, kriaušė, smėlio laikrodis, trikampis, stačiakampis. Kiekvienas figūros tipas turi savo privalumų ir trūkumų ir stilistai gana plačiai aprašo į kokius drabužius turėtų žvalgytis kiekvieno figūros tipo savininkė. Tai rūbai, kurie labaiusiai tinka, pabrėžia privalumus ir, žinoma, paslepia trūkumus. Taigi, išsiaiškink, pasižymėk svarbias detales, kurios padeda iškart atmesti netinkamus modelius – apykaklės forma, iškirptė, sijono ilgis, suknelės siluetas ir pan. Tai bus nepamainoma „špargalkė“ kiekvieną kart perkant drabužius.

Kitas būdas – kritišku žvilgsniu peržvelgti savo spintą ir joje jau esančius drabužius. Kokie drabužiai joje tau tinka ir patinka, kokio jie modelio, kokios spalvos, iš kokių medžiagų pasiūti? Taip galima susidėlioti tinkamų drabužių „portfolio“ ir juo remtis įsigyjant naujus, panašaus modelio drabužius – mažiausia rizika suklysti. Kuomet pažinsi save tiek, kad akimirksniu galėsi įvertinti drabužį ir pasakyti ar jis tau tinka, tuomet rūbai internetu bus ne be toks didelis baubas.

Niekas netrukdo matuosis parduotuvėje

Niekada nepraleisk galimybės pasimatuoti ką nors įdomaus parduotuvėje. Netgi prabangių prekių skyriuje. O kodėl gi ne? Galbūt pasimatuosi kažką netikėto ir tau tiks bei patiks, tuomet galėsi susirasti internete tą patį rūbą ar labai panašų ir įsigyti už geresnę kainą. Labai svarbu įsisąmoninti, kad drabužiai internete yra tokie patys kaip ir fizinėje parduotuvėje. Tad jei radai parduotuvėje, rasi ir internete. Arba atvirkščiai. Taigi matuotis verta kas kart užsukus į parduotuvę ir pamačius atnaujintą kolekciją.

Išmok teisingai save išmatuoti

Perkant internetu reikia ne tik žinoti savo dydį, tačiau ir matmenis. Dydis dažnai gali neatitikti, kadangi skirtingose šalyse, skirtingų gamintojų drabužiai yra siuvami pagal kiek skirtingus standartus. Todėl perkant internete susigaudyti gali padėti tiesiog savo pagrindinių matmenų žinojimas: ūgis, liemens apimtis, klubų apimtis, rankos ilgis nuo pečių iki riešo, kojų ilgis nuo klubų iki žemės, ilgis nuo pečių iki kelių (šis dydis praverčia perkant sukneles ir paltus). Perkant drabužius internetu svarbu apžvelgti dydžius ir išmatavimus. Jei jų nėra nurodyta prie prekės – pasiteiraukite konsultantų. Tai daryti tikrai verta!

Atmink – visada gali grąžinti

Jei kartais atsitiko taip, kad įsigijai drabužį, kurio dydis tau netinka, modelis nedera tavo figūrai, o atspalvis nedera prie turimų drabužių – nebijok, prekę visada gali gražinti. Tam reikia pirmiausia peržiūrėti grąžinimo taisykles (geriau dar prieš perkant), tuomet gavus prekę neskubėti nuimti etikečių. Pasimatavus ar vizualiai apžiūrėjus ir nusprendus gražinti prekę, reikia susisiekti su elektroninės parduotuvės konsultantais. Procedūra neskausminga, nebaisi, o galimybė gražinti suteikia laisvę pirkti drąsiau.

Svarbiausia – išdrįsti. Rūbai internetu yra išties pigesni, galima rasti ir įdomesnių, nematytų modelių, tad tai puiki galimybė papildyti savo spintą. Todėl tikiuosi, jog patarimai tau bus naudingi.i