Grožis, Sveikata

Kaip dažyti priauginamus plaukus?

Norite sužinoti kaip dažyti priauginamus plaukus? Atsipalaiduokite ir mes jums paaiškinsime kaip idealiai pritaikyti atspalvį su mūsų gidu, skirtu sėkmingam priauginamų plaukų dažymui.

Prieš griebiant pirmą pasitaikiusį dažų buteliuką ir imant skubiai dažyti turimus priauginamus plaukus kita spalva, jums vertėtų įsigilinti į porą dalykų.

1.) Nenaudokite stipresnio nei 20 volume peroksido, kadangi priauginami plaukai dažniausiai yra kiek sausesni nei mūsų pačių, rekomenduojame nenaudoti stipresnio, nei 20 volume peroksido, taip išvengsite tolesnio priauginamų plaukų išsausėjimo.

2.) Jus VISADA turėtumėte padaryti sruogos testą prieš dažant priauginamus plaukus. Tam jums prireiks sumaišyti plaukų dažų dubenyje ir nudažyti priauginamų plaukų sruogelę.

Įsidėmėjote? Puiku, dabar jau galime parodyti jums kaip reikia dažyti priauginamus plaukus!

Kaip nudažyti priauginamus plaukus Ombre

Ombre buvo ir tebėra pagrindinis plaukų atspalvis šiemet, bet kaip pasiekti idealų rezultatą? Na, tai jau kita kalba. Nusipirkus jau paruoštas Ombre priauginamų plaukų sruogas neretai nusiviliama, nes išvaizda gerokai skiriasi nuo, tai Ombre būdu nudažomos savos sruogos, todėl mes  tiesiog privalome jums parekomenduoti šį būdą, juolab, kad yra Dirty Looks Ombre Kit, kuris jums gali labai padėti! Visa paslaptis yra tame, jog reikia nudažyti priauginamų plaukų sruogų viršutinę pusę tamsiau, kad ši atitiktų jūsų natūralių plaukų spalvą (taip yra todėl, kad priauginami plaukai tegali būti nudažyti vienu-dviem atspalviais tamsiau). Tai reiškia, jog reikia išsirinkti priauginamus plaukus tokius, kurių galiukai būtų jūsų norimos galutinės Ombre išvaizdos. Tam, kad nudažytumėte savo priauginamus plaukus Obmre jums reikės:

– Dubenėlio maišymui

– Teptuko plaukams

– Plaukų dažų rinkinio

– Šampūno

– Neskalaujamo plaukų kondicionieriaus ir

Kai jau surinkote visas reikalingas priemones, galite pradėti.

Pirmas žingsnis

Pradėkite užtepdami dažų ant priauginamų plaukų. Tuomet su teptuku įtepkite dažus į viršutinę sruogų pusę, įsitikindami, jog dažai pakliūna tarp kiekvieno plaukelio.

Antras žingsnis

Po tai, kai nudažėte priauginamus plaukus, palikite dažus išsiryškinti, sekdami laiką, nurodytą instrukcijoje.

Trečias žingsnis

Prieš nuplaunant priauginamas sruogas, ištepkite kondicionieriumi sruogų  galiukus, taip neleisite dažams nubėgti link nedažytos sruogos dalies. Tada nuplaukite savo Ombre sruogas vadovaudamiesi mūsų plovimo, džiovinimo ir formavimo gidu.

Kaip pašviesinti priauginamus plaukus

Atsakymas į klausimą „Kaip pašviesinti priauginamus plaukus“ yra paprastas – to padaryti neįmanoma. Kadangi mūsų įsegami priauginami plaukai jau praėję cheminį procesą mes rekomenduojame NEDAŽYTI jų šviesiau ir jų nebalinti. Vietoje to, jei norite pašviesinti priauginamus plaukus, mes siūlome naudoti tonerį vietoje pusiau ilgalaikių ar ilgalaikių plaukų dažų. Toneris leidžia natūraliai plaukų spalvai prasišviesti ir paprasčiausiai prideda „atspalvių“ jūsų priauginamiems plaukams. Nors jis tik nedaug pakeis jūsų plaukų spalvą, bet jį daug maloniau naudoti, nei balinti savo priauginamus plaukus.

Kaip patamsinti priauginamus plaukus

Mūsų paskutinis gidas yra apie tai, kaip reikia tamsinti priauginamus plaukus. Mūsų įsegami priauginami plaukai tegali būti patamsinti vienu ar dviem atspalviais, vėlgi, taip yra dėl to, kad priauginami plaukai jau praėję cheminį procesą, taigi balinti tikrai negalima! Bet jeigu negalite surasti jums tinkamo atspalvio, tada siūlome jums pirkti kiek šviesesnius priauginamus plaukus, nes juos galima patamsinti iki jūsų pageidaujamo atspalvio. Tam jums reikės:

Plaukų dažymas

– Dubenėlio maišymui

– Pirštinių

– Teptuko

– Šampūno ir kondicionieriaus

Pirmas žingsnis

Pradėkite užtepdami dažų ant kiekvienos sruogos atskirai. Tada įtepkite dažus naudodami teptuką įsitikindami, jog kiekvienas plaukelis padengtas.

Antras žingsnis

Palikite dažus rekomenduojamam laikui, nurodytam instrukcijoje.

Trečias žingsnis

Kai dažai jau išsiryškino ir jūs palaukėte nurodytą laiką, nuplaukite priauginamus plaukus. Tam laikykite sruogas iš viršaus ir nuplaukite jas šiltu vandeniu. Tada išmuilinkite šampūnu, nuplaukite ir pakartokite plovimą su šampūnu dar kartą.

Ketvirtas žingsnis

Pabaikite šį procesą palikdami sruogas džiūti ant sauso rankšluosčio. Nešukuokite šiuo momentu, nes tai gali sudraskyti sruogas. Vietoje to, laikykite iki ryto ir sušukuokite, kai sruogos bus gerai išdžiūvusios.