Kita

Kaip atrasti tinkamiausią kuprinę vaikui į mokyklą?

kuprineNaujų mokslo metų pradžia tai iššūkis ne tik vaikams, tačiau ir tėveliams, kurie privalo pasirūpinti mokyklinėmis priemonėmis. OF IN – tai kokybiškomis kanceliarinėmis prekėmis prekiaujanti internetinė parduotuvė, kuri siūlo produkciją tiek pirmokui, tiek verslininkui, kuris jau seniai pamiršo mokyklos suolą.

Mokyklinių prekių pirkimas prasideda nuo kuprinės įsigijimo. Be jos nebūtų kur laikyti kitų mokyklai skirtų daiktų. O ir kuprinė yra kur kas patogesnis daiktams skirtas krepšys nei kad rankinukai. Pasirinkimas platus, tad klausimas – kokia labiausiai tinka būtent pirmokui?

Kaip pasirinkti kuprinę?

 • KAINA. Jeigu tiksliai žinosite savo finansines galimybes – greičiau atrasite ir labiausiai tinkamą kuprinę. Jeigu planuojate pirkti konsultuodamiesi su specialistu, kuris prekiauja tokiomis produkcijomis – tuomet būtinai jį informuokite, kiek pinigų planuojate išleisti. Jis tiksliai žinodamas Jūsų galimybes gali pasiūlyti ir labiausiai Jums tinkamus daiktus.
 • STILIUS. Kadangi kuprinė bus skirta vaikui – tegul jis ir pasirenka, kokio stiliaus nori ir kas ant jos bus pavaizduota. Galima atrasti tiek modernias, tiek klasikines kuprines, tačiau geriausia, kad vaikas pasirinktų būtent vaikišką kuprinę.
 • FUNKCIONALUMAS. Kuprinė gali būti skirta ne tik mokyklinių prekių nešiojimui, tačiau tuo pačiu sporto prekės. Kuo daugiau funkcijų – tuo patogiau, tačiau tuo pačiu bus sunkiau, o rūpintis vaiko stuburu labai svarbu jau ankstyvoje vaikystėje. OF IN siūlo tik tas kuprines, kurios tinka vaikučių stuburui.
 • KIŠENĖLĖS. Kuo daugiau kišenėlių – tuo daugiau smulkmenų galima susidėti. Kišenėlės padės surūšiuoti daiktus į tam tikras vietas. O labai svarbu vaikučiui nuo mažų dienų mokytis laikytis tvarkos.
 • FORMA. Kuprinė dažniausiai būna tradiciškai vertikaliai stačiakampio formos. Žinoma, galima atrasti ir kiek kitokių. Svarbiausia, kad pasirinkta kuprinė vaikui nekeltų jokio diskomforto ir vaikučiui jos nešiojimas būtų labai patogus.
 • SUNKUMAS. Vaikučiai labai mėgsta su savimi nešiotis visas turimas mokyklines prekes. Paaiškinkite, kad toli gražu visko nereikia. Juolab, ieškodami kuprinės būtinai įvertinkite tai, kad ji nebūtų sunki. Net ir perkant internetu dažniausiai tiksliai nurodoma, kiek ji sveria.
 • DYDIS. Kuprinė neturi būti nei per didelė, nei per maža. Joje reikia nešiotis pačius svarbiausius daiktus ir jie turi lengvai tilpti.

Konsultacija su specialistu, kuris prekiauja tokia produkcija – puikus pasirinkimas. Jis atsižvelgdamas į kiekvieno vaikučio poreikius pasiūlo ir atitinkamą kuprinę.

Kas padės nugarai išlikti sveikai?

Renkantis kuprinę labai svarbu žiūrėti ne į stilių, tačiau patogumą. Gydytojai rekomenduoja pasirinkti nesunkias, tačiau labai talpias krupines. Taip pat tėveliai kiekvieną rytą turi patikrinti savo vaiko krepšio turinį ir pasižiūrėti, kad jis nenešiotų nereikalingų daiktų. Taip krypsta jo stuburas ir ateityje gali todėl turėti labai daug problemų.

 1. Pirmojo kuprinė be daiktų neturėtų sverti daugiau nei 700 g. Vyresnių mokinių kuprinės dažniausiai sveria iki 1 kilogramo.
 2. Kuprinės dydis turi būti pritaikomas prie vaiko ūgio, tad kiekvienais metais rekomenduojama pirkti vis kitą kuprinę, kuri tiktų prie tuo metu esančios vaiko figūros.
 3. Pačius sunkiausius daiktus, norint jų nejusti, reikia dėti į tą pusę, kur kuprinė liečiasi su nugara. Tuomet vaikas nejus svorio ir tuo pačiu kuprinė neatrodys labai sunki.
 4. Jeigu daiktus susidėsite tvarkingai – jie užims mažiau vietos ir tuo pačiu pati kuprinė atrodys kur kas lengvesnė.
 5. Rekomenduojama pasirinkti tokią kuprinę, kuri turi paminkštinus pečius, taigi bus patogu nešioti net ir ant nuogų pečių bei rankų.
 6. Kuprinė su daiktais neturėtų sudaryti daugiau nei 10 procentų vaiko kūno masės svorio.

OF IN parduoda kokybiškas kuprines, kurios sukurtos pagal vaikų poreikius bei gydytojų reikalavimus. Parinkę tinkamą kuprinę jūs užsitikrinsite, kad ateityje vaikas neturės problemų su stuburu. Juolab, lengvesnė kuprinė vaikučiui bus malonesnė, tad jis kur kas sėkmingiau kiekvieną dieną keliaus į mokyklą.

Suteikite vaikui patrauklias sąlygas mokytis. Tai jo pirmieji žingsniai nuostabios ateities link.