Laisvalaikis

Ką išrinkti, kad dovana vyrui tikrai patiktų?

Ar Jums yra tekę atsidurti situacijoje, kai ilgai galvojate, kaip nustebinti artimą vyrą, galiausiai nuperkate brangią dovaną, tačiau mylimo žmogaus akyse nepamatote džiaugsmo? O po kurio laiko pamatote, kad nupirktas laikrodis taip ir guli stalčiuje arba padovanota grandinėlė niekada nebuvo užsidėta. Tai nereiškia, kad Jūsų išrinkta dovana vyrui buvo prasta, tačiau tokios patirtys galiausiai priveda prie to, kad artėjant svarbiai progai išrinkti dovaną tampa vis sudėtingiau, nes kankina baimė, kad ji nebus pakankamai gera. Štai keli patarimai, kaip rinkti dovaną, kad jos gavėjas tikrai apsidžiaugtų.

Skirkite tam laiko

Viena dažniausiai daromų klaidų, renkat dovaną, tai skubėjimas. Daugybė žmonių renka dovanas paskutinę minutę ir tada yra priversti pirkti kažką ne labai apgalvoto. Toks metodas gali tikti tais atvejais, jeigu norite pasveikinti tolimą pažįstamą ar bendradarbį. Tačiau jeigu svarbios šventės proga norite nustebinti Jums brangų žmogų, dovanos rinkimui reikėtų skirti daugiau laiko nei tik vienkartinis užbėgimas į parduotuvę. Artėjant dovanos pirkimui, iš anksto apsvarstykite kelis galimus variantus, kurių ieškosite parduotuvėje ir tik tuomet leiskitės į dovanos paieškas.

Ieškokite kažko jam

Daugeliui vyrų nepatinka moterims tinkančios dovanos, susijusios su interjeru, papuošalai. Tai tokios dovanos, kurios bet kuriai moteriai tinka bet kurios progos metu. Tačiau renkant dovaną vyrams, reikėtų galvoti apie tai, kas tikrai tiktų konkrečiam žmogui. Vienas geriausių būtų išrinkti dovaną, nupirkti kažką, kas tikrai patiktų jos gavėjui. Pavyzdžiui, dovana vyrui būtų susijusi su jo mėgstama veikla, hobiu ar veikla, kuria jis užsiima. Pavyzdžiui, galbūt Jūsų mylimas žmogus yra virėjas arba daug laiko praleidžia virtuvėje. Jam tikrai patiktų tokia dovana kaip virtuvės reikmenys. Tai galėtų būti prabangių įrankių rinkinys su jo inicialais. Arba senovinis indu komplektas.

Proga pasirinkti pačiam

Visgi, jeigu baiminatės, kad Jūsų išrinkta dovana vyrui gali nepatikti, pastaruoju metu itin populiaru dovanoti galimybę dovaną išsirinkti pačiam. Tai reiškia, kad galite nupirkti dovanų kuponą arba čekį. Pavyzdžiui, į Jūsų mylimo vyro mėgstamą restoraną vakarienei. Taip pat tai gali būti kvietimas į renginį, mėgstamo žurnalo prenumerata. Arba jeigu dovanos gavėjas yra užkietėjęs žvejys, greičiausiai jį nustebintų dovanų kuponas apsipirkimui žvejybos reikmenų parduotuvėje. O ten jau jis pats suras tai, ko kaip tik šiuo metu jam reikia.