skolos
Finansai Naujienos, Straipsniai

Ką daryti turint daug paskolų?

Jeigu dažnai renkatės finansuoti pirkinius, gali nutikti taip, kad atsidursite situacijoje, kuomet reikia vienu metu grąžinti daug paskolų, kurios yra su aukštomis palūkanomis. Viską papildomai apsunkina ir tai, jeigu kreditus reikia grąžinti skirtingoms bendrovėms, iš kurių kiekviena turi savo sistemą bei grąžinimo planą. Tam, kad būtų lengviau tvarkytis su atsiradusiais iššūkiais ir tam, kad pavyktų gauti naudą mokant mažesnes palūkanas, verta rinktis paslaugą, vadinamą refinansavimu.

Kas yra refinansavimas?

Refinansavimas yra paslauga, kuria gali pasinaudoti žmonės, turintys aktyvių finansinių įsipareigojimų. Refinansavimas dažniausiai naudingiausias tiems žmonėms, kurie turi daugiau nei vieną aktyvų kreditą su aukštomis palūkanų normomis.

Refinansavimo atveju jūs imate didesnę paskolą tam, kad grąžintumėte visus turimus kreditus ir dabar turėtumėte tik vieną, bendrą įsipareigojimą vienai bendrovei. Refinansuoti dažnai apsimoka tam, kad refinansavimo palūkanos būtų daug mažesnės. Be to, įprastai galima prailginti grąžinimo terminą dėl ko sumažės ir mėnesio įmokos.

Svarbiausi dalykai, ką turite žinoti apie refinansavimą – pliusai ir minusai

Refinansuoti savo turimus kreditus gali visi vartotojai, kurie jų turi. Svarbiausia yra pateikti paraišką bendrovei, kuri siūlo refinansavimo sprendimus. Tuomet, užpildę paraišką ir pateikę informaciją apie savo turimus kreditus, sulaukite bendrovės vertinimo ir pasiūlymo. Paraiškos internetinėse sistemose yra įvertinamos gana greitai, todėl iškart po pateikimo turėtumėte sužinoti ar pavyks refinansuoti.

Refinansavimo procesus kiekviena bendrovė renkasi individualiai. Jos gali reikalauti pateikti papildomus, mokumą ir pajamų tvarumą įrodančius dokumentus.

Refinansavus kreditus jums tereikės mokėti vieną įmoką, vienam gavėjui, užuot sudarius kelias e-sąskaitas arba vargstant iš anksto nustatymomis datomis pervedant lėšas į kelių skirtingų gavėjų sąskaitas. Tokiu būdu susitaupysite laiko ir palengvinsite savo asmeninių finansų valdymą. Tiesa, reikia pabrėžti ir tai, kad pasirinkus refinansavimą pailgėja ir grąžinimo terminas, tačiau, sumažėja palūkanos.

Kokios sąlygos taikomos tiems, kurie kreipiasi dėl refinansavimo?

Tiems, kurie nori refinansuoti savo kreditus, reikia tvarių pajamų. Refinansavimo paraiškos procesas yra labai panašus į paprasto kredito paraišką, todėl ir reikalaujami dokumentai bei bei sutarties pasirašymo būdai yra labai panašūs.

Lietuvoje vartotojai turi būti pilnamečiai, kurie privalo turėti tvarų pajamų šaltinį. Jeigu dirbama ne pagal darbo sutartį, gali prireikti pateikti papildomus dokumentus, kurie įrodytų, jog pajamas gaunate pastoviai.

Refinansavimo atveju, Jūsų turimi įsipareigojimai negali viršyti 40% jūsų gaunamų pajamų. Refinansuoti galima neribotą kiekį kreditų (dažniausiai). Paraiškos užpildymas jums užtruks vos keletą minučių ir dažniausiai dar tą pačią darbo dieną gausite atsakymą!

Saldo – patikimas refinansavimo sprendimų partneris

Jeigu ieškote refinansavimo patraukliomis bei lanksčiomis sąlygomis, be paslėptų reikalavimų – rinkitės Saldo. Būtent saldo.com refinansavimas gali padėti greitai ir paprastai išspręsti Jūsų finansinius sunkumus bei suteikti daugiau laisvės planuojant kasdienes išlaidas.

Pasinaudokite skaičiuokle ir iš karto matykite, kokią preliminarią įmoką reikėtų mokėti ir koks būtų grąžinimo terminas. Paraišką užpildyti bus labai paprasta, užtruksite tik keletą minučių. Saldo sistema veikia automatiškai, todėl refinansavimo sprendimas bus priimtas iškart Kiekvieno kliento paraiška yra vertinama individualiai tam, kad būtų pasiūlomos pačios lanksčiausios ir tinkamiausios sąlygos!