stiklinis-apdovanojimas
Laisvalaikis

Ką daryti, kai dovanos paieška tampa galvos skausmu?

stiklinis-apdovanojimasJei į dovanos įsigijimą žvelgtume kiek matematiškai, tai galėtume šį procesą padalinti į dvi dalis: sveikinimo idėjos paieška 70 proc. ir idėjos realizacija 30 proc.. Taip taip, nupirkti, pagaminti ar supakuoti dovaną yra lengva, tačiau sugalvoti ką padovanoti, gali tapti tikru galvos skausmu. Kaip išvengti tokio galvos skausmo? Pateikiame jums universalią, subtilią ir asmeninės dovanos idėją, kuri daugeliu atveju galės išvaduoti jus nuo desperatiško ieškojimo.

Galvokite apie dovaną plačiau – tai sveikinimas kažkokia proga. Galbūt tai jubiliejus, gimtadienis, vestuvių metinės, pasiekimai sporte, mokslo baigimas ir t.t. ir pan. Galbūt tai yra tarpinė gyvenimo stotelė, pvz. naujas darbas, įstojimas mokytis ar vaikučio gimimas. Tad dovana gali būti ne tik kažkoks bereikšmis ar praktiškas daiktas jį gavusiam žmogui. Tai turėtų būti kažkas primenantis apie tą datą ar progą kuomet sulaukta sveikinimo. Šią funkciją galėtų atlikti daiktas su graviruota data, progos pavadinimu ar sveikinimu.

Graviravimas nėra kažkas naujo ar itin sudėtingo. Anksčiau būdavo įprasta graviruoti užrašus ant juvelyrinių dirbinių, o šiandien technologijos leidžia lazeriu išgraviruoti viską praktiškai ant visų įmanomų medžiagų.  Graviruoti medaliai taip pat gali būti puikia dovana ar dovanos dalimi. Juk žmogus yra nuostabus ir gali būti apdovanotas kiekviename žingsnyje. O šventės metu, jis yra nugalėtojas, pažiba, tad kodėl jam ant kaklo nepakabinus asmeniškai dedikuoto medalio? Tai nebūtinai turi būti auksinis ar sidabrinis „blynas“, lazeriu galima medalį išpjauti iš stiklo, medžio, metalo – įdomu, neįprasta ir subtilu.

Taigi, jau išsiaiškinome, jog graviravimas lazeriu yra puiki sveikinimo dovanos idėja atverianti plačias galimybes žaisti su medžiagomis, daiktais, užrašais. Paprasčiausia dovanėle su išgraviruotu sveikinimu tampa suasmeninta ir nuoširdi. Juk tai geriau nei smulkmena iš artimiausio prekybos centro. O norint įsimintino sveikinimo puikiai pasitarnauja medalio ant kaklo pakabinimas ar trofėjaus dovanojimas. Dovanos parinkimas, užrašo modeliavimas ir galutinio produkto pateikimas užtrunka kelias dienas, tačiau net ir kelios savitės būtų vertos laukimo džiaugsmo ir puikios dovanos.