Namai bei Interjeras

Jūsų saugumu rūpinasi šarvuotos durys

sarvuotos durysNamuose norime mėgautis jaukia ramybe ir saugumu, todėl daug dėmesio skiriame įvairioms saugos sistemoms. Siekdami išvengti vagysčių, atsakingai renkamės lauko duris. Pastaruosius metus ypatingo klientų dėmesio sulaukia šarvuotos durys, pasižyminčios puikiu kokybės ir kainos deriniu. Be to, šios lauko durys, būdamos pagrindiniu interjero bei eksterjero dizaino elementu, išsiskiria nepriekaištingu dizainu, jaukiomis spalvomis ir originaliais raštais – šarvuotos durys Kaune, Vilniuje, Panevėžyje ar kitame Lietuvos mieste gaminamos, atsižvelgiant į individualius klientų poreikius. Svarbiausia šarvuotų durų funkcija – saugumo užtikrinimas. Paprastai tokiose duryse yra įmontuotos dvi skirtingų rakinimo sistemų spynos, kurio užtikrina maksimalų saugumo lygį. Šarvuotos durys žavi ir savo sandarumu bei ilgaamžiškumu – nesvarbu su kokiomis atsmosferos sąlygomis jos susidurtų, šios durys niekuomet nepraras savo formos, neišsikraipys ir nesideformuos.

Kasdien girdime įvairiausių istorijų apie įsilaužimus – dažniausiai svetimas turtas būna pavogtas atrakinus lauko durų spynas – tokie nusikaltimai atliekami itin meistriškai, todėl jokių įsilaužimo požymių iš išorės nesimato. Šie atvejai įrodo, kad būsto savininkai pasirinko netinkamas duris ir prastas užrakto sistemas. Iš tiesų, siekiant aukščiausio saugumo lygio, durys ir spynos yra vienas nuo kito neatsiejamos saugumo priemonės. Nepamirškite, kad šarvuotos durys (ir jų užraktai) gali būti skirtingo saugumo lygio, pvz., paprastai naujos statybos daugiabučiuose sudedamos gražios ir tvirtos šarvuotos durys, kurios, deja, nepasižymi aukštu saugumo lygiu. Dažniausiai šios durys visame name (ar net namų grupėje) būna vienodos ir turi tas pačias spynas. Tai reiškia, kad jūsų kaimyną apvogti nusprendęs nusikaltėlis nesunkiai įsilauš ir į jūsų namus. Nepamirškite, kad bet kurių šarvuotų durų saugumą galima greitai padidinti ir tai nereikalaus iš jūsų didesnių investicijų.

Siekdami pasirūpinti tinkama namų apsauga, visų pirma nepamirškite saugoti raktus. Kai kuriems profesionalams užtenka žvilgtelėti į raktus, kad sugebėtų pasidaryti jų kopiją. Todėl jei neseniai atlikote remonto darbus ar leidote svečiuotis mažai pažįstamam asmeniui, geriau senas spynas pakeiskite naujomis. Specialistai pataria keičiant užraktus pakeisti ir spynų cilindrus – įsigykite sertifikuotus cilindrus, turinčius pačias moderniausias apsaugas nuo pragręžimo ir visrakčio. Jei nenorite skirti papildomų lėšų cilindro keitimui, pasitarę su profesionalais, šį darbą nesunkiai atliksite patys. Be to, nepamirškite į duris įdėti vidinę sklendę, kuri rūpinsis jūsų saugumu jums būnant viduje. Iš išorės tokios sklendės nesimato, todėl įsilaužėliai jos neįveiks.