Laisvalaikis

Jūsų augintinis ir jo auginimas

Jei turite augintinį, tuomet neabejotinai jums tenka pasirūpinti daugybe skirtingų užduočių, nuo kurių labai tiesiogiai priklauso ir jūsų augintinio gyvenimo kokybė bei jaučiamas komfortas. Kiekvienas augintinis privalo iš savo šeimininkų sulaukti labai didelio dėmesio, todėl jei jūs manėte, kad pakaks pasirūpinti maistu ir retkarčiais savo auginį išvesti į lauką pasivaikščioti, labai klydote. Toks gyvenimas jūsų augintiniui būtų labai nekomfortiškas ir netinkamas. Todėl jei nusprendėte turėti augintinį, taip pat turite būti pasiruošę dalį savo laiko ir daug pastangų skirti būtent jam. O tam, kad savo augintiniu pasirūpintumėte tinkamai, pateiksime keletą naudingų patarimų, kurie jums turėtų praversti visą tai atliekant kur kas lengviau.

Visų pirma atminkite, kad jei jūs auginate šunį, jis turėtų būti vedamas į lauką bent du kartus per dieną, t.y. kartą ryte ir kartą vakare. Be abejo, šiuo atveju kalbame ne apie dešimt ar penkiolika minučių. Kalbame apie pasivaikščiojimą, kuris trunka bent vieną valandą. Žinoma, jums gali pasirodyti, kad toks laiko tarpas yra pernelyg ilgas, tačiau supraskite, kad gryname ore būtina pakankamai laiko praleisti ne tik žmonėms, tačiau ir gyvūnams. Todėl jei jūs patys kasdien lauke praleidžiate nemažai laiko, kodėl gi turėtumėte apriboti savo augintinio laisvę ir pabloginti jo gyvenimo kokybę.

Taip pat labai svarbu, kad jūs pasirinktumėte tinkamiausias prekes, skirtas savo augintiniui. Internete yra siūlomas labai platus gyvūnų prekių asortimentas, todėl jei jūs pasinaudosite gyvūnų prekėmis prekiaujančiomis elektroninėmis parduotuvėmis, jums bus kur kas lengviau atrasti prekes, kurios tiktų jūsų augintiniui. Kaip bebūtų, labai svarbu, kad jūs pasirinktumėte ir kokybišką gyvūnų maistą. Jei auginate šunį, tuomet jam skirtas maistas turėtų būti pasirinktas atsižvelgiant į jo amžių, svorį, sveikatos būklę, veislę, fizinio aktyvumo lygį ir įvairius kitus aspektus. Jei jūs norite, kad tinkamiausią šunų maistą jums pasirinkti būtų kur kas lengviau, visuomet galite pasitarti su šios srities specialistais, kurie jums patartų, koks maistas jūsų šuniui tiktų labiausiai.