Įvairios kaklajuostės, sukurtos pagal kiekvieno poreikius

Rate this post

kaklajuoste

Kaklajuostės naudojamos tiek ypatingam įmonės renginiui, tiek kasdienybėje, pavyzdžiui, dirbant savo veikloje. Yra įvairių rūšių – kaklajuostės su logotipu, sublimacinės kaklajuostės, kaklajuostės su karabinu, juostelės su spauda ant kaklo bei personalizuotos kaklajuostės. Šiame straipsnyje aptarsime šių kaklajuosčių paskirtį ir gamybą, t. y. kuo kiekviena iš minėtų yra ypatinga. Taip pat pasakysime kodėl jas reikia dekoruoti.

Kaklajuostė su logotipu – jos gamyba ir nauda įmonėms

Tokia kaklajuostė gaminama su Jūsų įmonės logotipu. Jas galima atvaizduoti pasitelkiant sublimacinę ar šilkografinę spaudą.

Sublimacinė spauda vis plačiau taikoma kasdienių drabužių, sportinės aprangos, fanų atributikos reklaminiam apipavidalinimui. Tai užrašų ir spalvotų vaizdų perkėlimas ant sintetinio audinio, pavyzdžiui, kaklajuostės su logotipu. Naudojant šį būdą pasiekiama labai aukšta vaizdo ir spalvų kokybė.

Lyginant su kitais spaudos būdais šilkografijoje gaunamas labai storas dažų sluoksnis: nuo 10 iki 500 mikronų (daugkartinis dažų užnešimas), todėl galima gauti efektingą reljefą. Šios kaklajuostės visuomet padeda įmonėms išsiskirti, pavyzdžiui, parodų ar ekskursijų metu.

Sublimacinės kaklajuostės – jų gamyba ir paskirtis įmonėms

Individualios gamybos sublimacinės kaklajuostės pagamintos iš perdirbto plastiko. Ši kaklajuostė gaminama su spauda iš vienos puses, atsižvelgiant į Jūsų norimą dizainą.

O sublimacijos kaklajuosčių dekoravimo technologija leidžia kokybiškai įvykdyti užsakymus, kai logotipe yra smulkių detalių ir netgi nuotraukų vaizdų. Toks dekoravimas neriboja spalvų kiekio šios rūšies kaklajuostėse.

Jos taip padeda įmonėms tapti išskirtinėmis įvairių renginių metu.

Kaklajuostės su karabinu – kuo jos ypatingos?

Tai kaklajuostės gaminamos su karabinu, kurio dėka prisegamos kortelės. Ji skirta įvairioms įmonės personalizuotoms kortelėms. Tai gali būti Jūsų vardinė kortelė, kuri būtų stilingai įlaminuota į įdėkliuką.

Naudojama dirbant parduotuvėse, gydymo įstaigose ar bankuose.

Juostelės su spauda ant kaklo – jų nauda įmonėms

Šios juostelės ant kaklo gali būti naudojamos telefonams, raktams bei gaiviųjų gėrimų ar mineralinio vandens buteliukams. Ant jų galima uždėti Jūsų norimą logotipą, užrašą ar kitą Jūsų pageidaujamą informaciją.

Tai lengviausias ir estetiškas būdas papuošti ir personalizuoti įmonės suvenyrus įvairioms progoms.

Personalizuotos kaklajuostės – jų gamyba ir nauda įmonėms

Jos pilnai personalizuotos, su metaliniu karabinu. Jų gaminimui galima naudoti pereinančias spalvas ar net nuotraukas. Papildomai galima pridėti  ir segtis su kortelių įdėkliukais.

Tinka visuose įmonių renginiuose ar bet kurioje Jūsų veikloje.

Išvardintų kaklajuosčių pavyzdžius, kuriuos esame pasiruošę pagaminti pagal Jūsų poreikius, galite rasti pas makoreklama.lt

Kaklajuostes būtina dekoruoti, nes tuomet jos tampa išskirtinėmis ir pritraukia visų dėmesį.