italiski baldai interjeruose
IT ir Tech. Naujienos

Itališki baldai – populiarus interjerų pasirinkimas

italiski baldai interjeruoseBe jokių abejonių, kiekvieno įspūdingo ir prabangaus interjero pagrindas – tai geri, aukščiausios kokybės, išskirtiniai baldai pagaminti pagal naujausius šių dienų dizaino ir gamybos standartus. Tokių baldų unikalumas ir išskirtinumas tiesiogiai priklauso ne tik nuo gaminančios kompanijos, bet ir vietos, kurioje jie gaminami.

Šiuo metu daugelyje pasaulio šalių, kalbant apie prabangiausių interjerų kūrimą, ypač paplitę ir yra vertinami geriausių gamintojų itališki baldai. Taip yra todėl, kad Italija kaip šalis yra ko gero pirmaujanti valstybė šioje industrijoje, o jų kuriami baldai pasižymi savo aukšta menine estetika, vaizdo patrauklumu, išgrynintomis linijomis ir formomis.

Dar viena itališkų baldų populiarumo priežastis – šiuose balduose, kaip niekur kitur yra suderinti tokie dalykai kaip elegancija ir funkcionalumas, o apie šių baldų universalumą ir pritaikymą bet kuriam būstui net ir nereikia kalbėti.

Žmonės, kurie nori susikuri sau visomis prasmėmis patogų, būtent sau pačiam, savo poreikiams pritaikytą interjerą bei vertina nepakartojamą stilių ir siekia, kad jų namai būtų tikrai išskirtiniai, savo žvilgsnius pasirenkant atkreipia būtent į itališkus baldus ir šios šalies gamintojų pasiūlymus. Itališki baldai, jų gausa ir stilių įvairovė padeda įgyvendinti net ir lakiausios vaizduotės, sumanymo ir sudėtingumo interjerus.

Kodėl taip yra? Visi puikiai žino, kad Italija – meno ir modernaus dizaino, gamybos ir mados lopšys. Galima sakyti jau nuo istorijos pradžios. Italų baldų meistrai, kurdami kažką naujo naudojasi ne tik savo talentu, bet ir protėvių paliktomis tradicijomis ir geriausia pasaulyje meno mokykla.

Tai nesunku pastebėti pagaminamuose balduose, kuriuose jaučiama tikra meninko siela. Žmonės įsirenginėjantys savo namus mato ir vertina tai. Būtent todėl itališki baldai yra tokie paklausūs viso pasaulio interjero dizaino srytyje. Jie yra lyderiai.

Dar viena šių baldų kokybės priežastis, ta, jog italų gamybininkai nuolat investuoja į pažangiausias technologijas, kalbant apie baldų gamybą. Jų kolegos konkurentai iš kitų šalių tiesiog neturi technologinių pajėgumų įgyvendinant tokius sudėtingus, o kartais visai netipiškus sumanymus. Gamyboje naudojamos tik auščiausios rušies žaliavos, todėl itališki baldai ir negali būti pigūs. Kaip ir bet kuris kitas kokybiškas daiktas.

Brangiausios medžio rušys, elastinga, minkšta oda, grūdintas stiklas ir blizgus metalas. Tai tik keletas medžiagų, kurios yra naudojamos. Bet svarbiausia nepamirškime ir žmogaus-meistro faktoriaus. Daugelis baldų, net ir dideliuose fabrikuose iki šiol gaminami rankiniu būdu. Negailint laiko ir darbo sąnaudų. Taip gimsta nepakartojamas baldų dekoras, apdaila ir galutinė išvaizda. O mašinos atlieka tik elementariausias gamybos užduotis.

Viena plačiausia Italijoje gaminamų baldų rūšis būtų minkšti baldai. Sofos, minkšti kampai, odiniai baldai ir sofos lovos arba sofos su miegama dalimi užima didelę italų fabrikų pasiūlymų dalį.

Dėl savo techninių pranašumų Italijos gamintojai gali rinkai pateikti įvairių stilių baldų. Kas tai bebūtu, priklauso tik nuo Jūsų pasirinkimo.

Stilių galbūt yra daug, bet patys dominuojantys du. Modernas ir klasika. Modernas greičiausiai yra populiariausias vakarų Europoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose, o klasika, dėl mentaliteto įpatybių yra labiau paplitusi rytų šalyse.

Kai kurie interjero dizaineriai sako, kad klasika niekada neišeina iš mados. Tai tiesa, bet tą patį galima pasakyti ir apie moderną. Viskas tiesiog priklauso nuo Jūsų požiūrio. Nėra teisingo, gero ar blogo stiliaus. Interjerai apipavidalinti skirtingais itališkais baldais gali atrodyti nepriekaištingai, jeigu juos kuriantis asmuo yra savo sryties specialistas ir žino ką daro. Kartais netgi ir su vidutiniu biudžetu yra pasiekiami stulbinantys rezultatai. Tokie interjerai vėliau patenka ant specializuotų žurnalų viršelių. Kai kurie iš jų pripažystami moderniais meno kūriniais.

O tikrai ypatingam interjerui sukurti, įvertinti reikia viską. Medžiagų raštus ir faktūras. Baldų išmatavimus, išdėstymą kambariuose. Spalvas bei patį spalvų suderinamumą. Tuomet itališki baldai sukurs namuose nepakartojamą atmosferą ir suteiks daug džiaugsmo tokių namų šeimininkui ir jo šeimai.

Amber Jewelry

Tea Sets