Horoskopai

Išsiaiškinkite, kokią dovaną jūsų gimimo dieną jums suteikė likimas!

Pagal numerologiją jūsų gimimo data nėra atsitiktinumas. Ji gali daug atskleisti apie tai, kokias likimo dovanas gavote.

Nesvarbu, ar tikite magija, ar ne, tiesiog privalote klausytis savęs ir suprasti, kokia galia jūmyse paslėpta.

Kad sužinotumėte savo numerį, sudėkite visus gimimo datos (dienos, mėnesio, metų) skaitmenis, kol gausite vieną skaitmenį.

Pavyzdžiui, jei gimėte 1975 m. rugsėjo 1 d., jūsų numeris būtų 5 (1 + 9 + 1 + 9 + 7 + 5 = 3+2 = 5).

Kokia dovana jums buvo suteikta nuo gimimo?

1 numeris – magas

1 numeris yra kūrybos numeris. Manoma, kad tie, kurie gimė jo įtakoje, tampa nuostabiais magais, nes gali daryti įtaką kitiems ir priversti juos paklusti savo valiai.

Šie žmonės pasižymi stipria valia. Tačiau jie turi būti atsargūs, kad nepradėtų kontroliuoti kitų žmonių.

2 numeris – empatas

Šie žmonės yra labai jautrūs aplinkos energijai. Nuo labai mažo amžiaus jie išmoksta pajausti kitų žmonių ketinimus ir dėl to sugeba greitai reaguoti į bet ką.

Šių žmonių magija yra širdyje, o trečioji akis yra labai imli. Naudokite savo sugebėjimus, kad palengvintumėte kitų žmonių skausmą. Tačiau nedelsdami iškart atkurkite savo energiją gamtoje.

3 numeris – trigubas mėnulis

Šis skaičius įkūnija tris mėnulio fazes: jaunatį, pilnatį ir delčią. Manoma, kad žmonės, kurių skaičius yra 3, yra trivienės deivės įrankis.

Jūsų viduje slypi kūrimo ir naikinimo galia. Taisyklė „Būkite atsargūs su savo troškimais“ jums itin tinka, nes jūsų magiškoji dovana yra ta, kad jūsų mintys ir norai labai greitai išsipildo.

4 numeris – elementų valdovas

4 numeris yra susijęs su keturiais elementais: ugnimi, vandeniu, oru ir žeme. Šiuose žmonėse vis keturi elementai veikia darnoje, todėl jie turi tvirtą protą ir pasižymi racionalumu.

Jūs nuolat galite semtis energijos iš elementų, todėl labai sunku primesti jums nelaimes. Kadangi ugnis, vanduo, oras ir žemė sukuria galingą apsauginį lauką aplink jus, galite atspindėti kitų siunčiamą neigiamą energiją.

5 numeris – dvasininkas

Jei numeris 4 simbolizuoja 4 gamtos elementus (ugnį, orą, vandenį ir žemę), skaičius 5 reiškia penktąjį elementą – dvasią (arba eterį senovės graikų filosofijoje).

Tie, kurie gimė pagal 5-ąjį skaičių, yra susiję su dvasių sritimi ir gali jas iškviesti iš kito pasaulio. Dėl šios priežasties jie tampa nuostabiais spiritistais.

6 numeris – saulės mokinys

6 numeris simbolizuoja saulę ir viską, kas kyla iš šviesos šaltinio. Pasižymite dideliu energijos kiekiu ir saulės energija. Tie, kurie gimė po šiuo skaičiumi, įkūnija visus gyvenimo palaiminimus ir jų galią.

Jūs esate gydytojas ir lyderis. Bet daugiau galios reiškia ir didesnę atsakomybę. Jūs turite išmokti naudotis savo magija, nepažeisdami moralinių vertybių.

7 numeris – mėnulio mokinys

7 numeris simbolizuoja mėnulį ir magiją, kurią jis suteikia naktį. Jūsų dovana yra gryna ir nepalenkiama Mėnulio magija. Jūs instinktyviai jaučiate, ką turite padaryti, ir retai darote ką nors du kartus.

Šio numerio žmonės gali improvizuoti, nes turi labai aktyvią intuiciją. Be to, dažnai turi pranašiškų svajonių. Jei išmoksite interpretuoti ir pasitikėti savimi, galėsite nuveikti stebuklus.

8 numeris – ragana

Šis skaičius laikomas vienu stebuklingiausių. Jis yra susijęs su raganomis ir aštuoniais pasaulio kampais.

Jūs turite didelę magišką galią, kurią atrasite savyje. Turite tikslų vidinį kompasą ir galite lengvai atskirti, kas teisinga nuo to, kas neteisinga.

9 numeris – šamanas

Paskutinis numeris simbolizuoja pirmiau minėtą vienybę. Tai yra vartai, kur viskas prasideda ir viskas baigiasi. Dėl šios priežasties jūs žiūrite į pasaulį kitaip nei kiti.

Jūsų stebuklinga dovana – meninė ir kūrybinė prigimtis bei gebėjimas pamatyti situaciją iš kito kampo. Jūs galite gydyti. Kadangi šis skaičius yra susijęs su mirtimi ir atgimimu, jūs galite eiti per šią realybę, kaip tikrieji šamanai.