Grožis, Sveikata

ĮSPŪDINGA: 101 METŲ AMŽIAUS MOTERIS PO SĖKMINGOS OPERACIJOS PAGIMDĖ SVEIKĄ KŪDIKĮ!

Neseniai 101 metų moteris iš Italijos, vardu Anatolija Vertadela, po sėkmingos operacijos pagimdė sveiką kūdikį. Pasak „Rivista Napoli“, dėl šios operacijos medicinos specialistai griežtai kritikavo tokį poelgį, nes moteris buvo vyresnio amžiaus.

Procedūra kuri buvo atliekama prieš apvaisinimą iš tikrųjų buvo vykdoma privačioje klinikoje Turkijoje, nes čia nėra taikomi Europos kiaušidžių transplantacijos įstatymai. Moteris pripažino, kad procedūra buvo padaryta slapta, tačiau atsisakoma atskleisti klinika, kurioje buvo atliktas persodinimas.

„Aš esu labai dėkingas visai gydytojų grupei, kurie nusprendė tęsti operaciją“, – sakė ji. „Aš esu dėkingas, kad pagimdžiau savo 17-tą vaiką. Tai tikras palaiminimas“, – priduria moteris.

„Aš jau seniai negalėjau gimdyti, nes man buvo 48 metai, kai man buvo diagnozuotas kiaušidžių vėžys. Ilgą laiką aš tikėjau, kad Dievas mane bausdavo, bet savo dieviškojo dosnumo dėka jis vėl suteikė man vaisingumo „, – atskleidė 101 metų moteris.

Visos procedūros yra gana prieštaringos, o galutinis sprendimas paliktas pacientui, pasak dr. Popolički. „Kas aš toks, kad turiu nuspręsti, ar tai yra tinkamas dalykas? Ji pagimdė gražų kūdikį, ir šis stebuklingas gimimas tikrai yra Dievo dovana „, – teigė jis. „Ši operacija Turkijoje buvo visiškai teisėta ir dalyvavo keletas ekspertų chirurgų. Tiek daug vaikų šiame pasaulyje yra gimę nepageidaujami ar netyčia. Ar ne gražus dalykas žinoti, kad šis vaikas gyvena mylinčiuose namuose? „.

Vertadelos vyras mirė 1998 m., Tačiau gydytojas rado sėklos donorą, kad visa procedūra būtų įmanoma. Sėklos donoras buvo rastas internete. “ Aš norėjau, kad mano vaikas gimtų katalikų bažnyčios pašventintoje sąjungoje. Aš žinau, kad mes nesame ištekėję ir kad jis nepadės dalyvauti Francesco gyvenime, bet aš parašiau popiežiui, norėdama paprašyti jo išsivadavimo. Aš taip pat pavadinau savo vaiką popiežiaus garbėje, todėl tikiuosi, kad jis turėtų rasti savo širdyje vietą, kad man atleistų šią konkrečią situaciją. Aš vis dar myliu savo mirusį vyrą ir noriu likti našle, kol aš paliksiu šią žemę“, – sakė ji.

Jei nežinote, yra dar vienas panašus atvejis, kai moteris pagimdė kūdikį vyresniuoju amžiumi. Manoma, kad Malegwale Ramokgopa, moteris, gimusi Pietų Afrikoje 1839 m., Yra seniausia pasaulyje motina. 1931 m. Spalio 3 d. Ji pagimdė dvynukus, kai šventė 92-ąjį gimtadienį.