Šypsena
Laisvalaikis

Internetiniai prikolai praverčia ne tik internete

Šypsena

ŠypsenaInternete paplitę įvairiausi prikolai, kuriuos sudaro anekdotai, linksmos nufilmuotos situacijos, komediniai paveikslėliai ar neseniai išplitę troliai, pasirodo gali būti naudingi ne tik virtualioje erdvėje, bet ir už jos ribų.

Realiame pasaulyje internetiniai prikolai praverčia tuomet, kai pokalbio metu įsitvyro tyla, neberandama bendrų temų, tuo tarpu užklausus apie vieną ar kitą paplitusį interneto prikolą galima tikėtis bent kažkokio užvedimo ant kelio, pokalbio pratęsimo ir pan. Taigi, žinodami kokį smagų ir juokingą vaizdo filmuką galite rasti bendrą kalbą, o jei Jūsų pokalbio partneris jo nežino, galima pasidalinti, papasakoti – taip pokalbis prasitęs tikrai ne trumpam.

Internete perskaityti anekdotai taip pat puikus būdas papildyti savo žinomų pokštų lentyną atmintyje ir taip tinkamoje situacijoje juos panaudoti. Žinoma, kad laiku pasakyti anekdotai, geras pokštas yra itin naudingi net ir iš pirmo žvilgsnio labai rimtose kompanijose. Tereikia laiku ir tinkamoje vietoje panaudoti savo anekdotų žinias neperlenkiant lazdos.

Verta pastebėti tai, kad anekdotai nuteikia geriau nei horoskopas ar rytinė kava. Atsikėlę ir savo kompiuteryje ar išmaniajame telefone perskaitę gerą anekdotą galite nusiteikti gerai visai dienai. Taigi, vietoj nuodingos rytinės kavos, kuri daro daugiau žalos nei naudos, geriau perskaitykite gerą anekdotą, pasijuokite ir kibkite į dienos darbus.

Kupini geros nuotaikos darbe taip pat galite nudžiuginti kolegas – įveskite tradiciją kiekvieną rytą gerdami kavą ar bendraudami su kolegomis pietų metu papasakokite linksmą anekdotą ar juokingą istoriją. Tai ne tik malonu, skatina bendravimą, bet ir gali pakelti Jūsų įvaizdį prieš bendradarbius. Ir visa tai tik dėka gerų anekdotų ar kitų pokštų.

Deja, ne visiems žmonėms pavyksta gerai papasakoti anekdotus. Norint būti gerų pasakotoju reikia ne tik žinoti gerus anekdotus, bet ir turėti iškalbos, gebėti įsijausti ir perteikti pagrindinę mintį. Jei manote, kad Jums nepavyksta papasakoti gerų anekdotų, galite pasirinkti paprastesnį variantą – persiųsti juos elektroniniu paštu ar sms žinute. Taip pat, siųsdami internetu galite vietoj anekdoto nusiųsti juokingą paveikslėlį ar smagų video filmuką.

Geriausi prikolai internete sulaukia nemažai dėmesio, ypač jaunimo tarpe, tad domėdamiesi pokštais ne tik būsite smagus, bet ir žinosite vyraujančias madas, neatsiliksite nuo jaunimo.