pazintys
IT ir Tech. Naujienos

Internetinės erdvės melagiai – kaip juos atpažinti?

pazintysPažinčių svetainių lankytojų skaičius nuolatos didėja. Daugelis skaitmeninėje erdvėje susipažinusių porų ilgai brandintus santykius perkelia į realybę ir netrukus džiaugiasi jaukiu šeimos lizdeliu. Tiesa, internetinės pažintys yra gana rizikinga atrakcija – gali būti, kad jūs bendraujate su melagiu ar nedorų tikslų turinčiu asmeniu. Kad išvengtumėte nemalonių staigmenų, privalote objektyviai įvertinti internetinio draugo poziciją.

Abejonių keliančios nuotraukos

Vienas svarbiausių aspektų – nuotrauka. Turėtumėte rimtai susimąstyti, jei jūsų simpatija neturi nei vienos nuotraukos, o net ir jūsų paragintas, išsisukinėja, kad nemėgsta fotografuotis arba po ranka neturi nei vieno gražesnio atvaizdo. Naujųjų technologijų amžius suteikė neribotas galimybės įamžinti save ir savo gyvenimo akimirkas, todėl tikimybė, kad jūsų pokalbio draugas neturėtų fotoaparato ar naujesnio modelio mobilaus telefono, yra itin maža. Galiausiai, šią problemą gali išspręsti nešiojamuose kompiuteriuose įmontuota vaizdo kamera. Jei žmogaus ketinimai rimti, atsiųsti asmeninę nuotrauką jis tikrai sutiks.

Jei jūsų simpatija turi tik vieną nuotrauką, tai irgi nėra geras ženklas. Ypač jei ši fotografija primena reklamos vaizdelį ar komercinį plakatą. Jei įtariate, kad fotografija gali būti netikra, paprašykite įrodymo – kelių asmeninių nuotraukų.

Asmeninės informacijos nutylėjimas

Kiekvienas žmogus turi teisę į privatumą ir pats nusprendžia, kokius gyvenimo faktus viešinti ir kokia patirtimi dalintis. Vis dėlto, jei internetinis draugas nenori prisipažinti, kaip klostosi jo meilės reikalai arba, kokios spalvos jo plaukai, tai nieko gero nereiškia. Jei pastebėjote, kad jūsų simpatija vengia atsakyti į klausimus arba nuo jų išsisukinėja, susimąstykite, ar šiuo žmogumi verta pasitikėti. Nepamirškite, kad tik abipusiu pasitikėjimu paremtos pažintys gali peraugti į rimtesnius santykius.

Vertėtų permąstyti draugystę ir tuo atveju, jei po ilgų ir malonių pokalbių internete, jūsų skaitmeninis draugas nenori jums duoti savo mobilaus telefono numerio – kodėl jis turėtų vengti pokalbio su žmogumi, kuris jam patinka?

Atkaklūs bandymai sužavėti

Jei bendraujate su žmogumi, gebančiu nudirbti bet kokį darbą, plėtojančiu itin sėkmingą verslą ir laisvalaikiu dirbančiu modeliu, pagalvokite, ar jūsų simpatija jums nemeluoja? Jei turite bent menkiausią įtarimą, kad esate apgaudinėjami, paprašykite įrodymo, pvz., atsiųsti fotosesijų nuotraukas. Tokio melo itin dažnai griebiasi merginos, ieškančios turtingo partnerio – jos giriasi savo būtais ir nebūtais sugebėjimais bei talentais, siekdamos suvilioti svajonių jaunikį.