Finansai

Internetas pakeitė skolinimosi įpročius

greitosios paskolosDar prieš mažiau nei 10 metų kompiuteris buvo nuostabą keliantis daiktas, o ką jau kalbėti apie internetą, kurį įpirkti galėjo tikrai ne kiekvienas. Tačiau ne veltui pastarasis dešimtmetis vadinamas technikos pažangos dešimtmečiu, per kurį kompiuteris ir internetas tapo mūsų gyvenimo dalimi. Dabar internete galime daryti bet ką. Bendrauti su draugais, keistis informacija ir duomenimis su visu pasauliu, pirkti, parduoti, mokėti mokesčius ir net gauti paskolas internetu. Be interneto daugelis jau neįsivaizduoja savo gyvenimo.

Greitos paskolos internetu tapo įprastu dalyku, kuriuo naudojasi tūkstančiai klientų visoje Lietuvoje. Jeigu ir Jūs norite gauti tokio pobūdžio internetinę paskolą, tačiau nežinote kaip tai padaryti, turite žinoti, kad tai labai paprasta. Pirmas svarbus žingsnis – išsirinkti kreditus teikiančią bendrovę. Tai padaryti galite specialiose kreditų palyginimo svetainėse. Jose pateikiamos visos kreditų bendrovių teikiamos sąlygos vienoje vietoje, todėl išsirinkti Jums labiausiai patinkančią ir tinkančią – ypač paprasta.

Išsirinkus labiausiai Jums tinkančią kreditų bendrovę tereikia užsiregistruoti svetainėje, pateikti visus reikiamus duomenis ir Jūs būsite informuoti ar kreditas bus suteiktas. Visa tai truks tik keliolika minučių. Kreditai internetu yra puikus skolinimosi būdas tiems, kurie taupo laiką.

Turbūt niekam ne naujiena, kad pirmasis kreditas suteikiamas visiškai nemokamai. Tai reiškia, kad pirmą kartą pasiskolinę, grąžinsite lygiai tiek pat, kiek ir gavote. Pavyzdžiui, pasiskolinę 400 litų, per nustatytą laikotarpį grąžinsite tiek pat ir nė lito daugiau.

Kreditus teikiančios bendrovės siūlo klientams lanksčią paskolų sistemą, todėl paskolos sąlygos yra individualiai pritaikomos kiekvienam klientui. Iškilusias finansines problemas kredito pagalba gali išspręsti kiekvienas asmuo, gaunantis pastovias pajamas. Internetu greitieji kreditai teikiami ne tik trumpam, bet ir ilgesniam laikotarpiui. Juk visiškai suprantama, kad pritrūkus kelių šimtų litų, juos nesunku grąžinti jau kitą mėnesį, tačiau pasiskolinus tūkstantines pinigų sumas jas atiduoti ne taip lengva, todėl kreditus teikiančios bendrovės dabar siūlo grąžinti kreditą ne per kelis mėnesius, bet per kelis metus. Beje, lanksti paskolų teikimo sistema leidžia kredito bendrovei koreguoti kredito sąlygas, todėl jeigu manote, kad nesugebėsite laiku sumokėti įmokos, nedelskite ir tarkitės su kreditų bendrove dėl sutarties sąlygų pakoregavimo.

Tiesa, prieš suteikiant kreditą, visuomet patikrinama ar asmuo, kuris pateikė paraišką, yra oficialiai dirbantis. Žmonėms, kurie negauna oficialių pajamų, kreditai nesuteikiami. Taip apsidraudžia ne tik kredito teikėjas, bet kartu apdraudžiamas ir kredito prašantis bedarbis asmuo, kuris tikriausiai nesugebės grąžinti pasiskolintos pinigų sumos.