TEISINGAS KLAUSIMAS, UAB

pagal | 2017-04-09

Jūs atvykstate į valstybinę instituciją, siekdamas sužinoti Jums reikalingą informaciją ar išsiaiškinti Jums rūpimą klausimą. Jus siunčia iš vieno kabineto į kitą, galiausiai ir į kitą instituciją. Jūsų prašo pateikti nustatytos formos prašymą, o jį pateikus paaiškėja, kad reikėjo pateikti ne tą formą arba forma blogai užpildyta ir reikia ją iš naujo užpildyti ir pristatyti. Turbūt kiekvienas iš mūsų esame susidūrę su tokia situacija.

TEISINGO KLAUSIMO pagrindinis tikslas yra padėti gyventojams bei įmonėms išvengti panašių situacijų bei sutaupyti labai brangaus laiko, nervų, bei žinoma, pinigų. Mes padėsime išsiaiškinti bei išspręsti Jūsų probleminį klausimą, nukreipiant jį ten, kur reikia, tokios formos, kokios reikia bei gauti atsakymą per trumpiausią įmanomą, bei teisės aktuose nustatytą laiką.

TEISINGO KLAUSIMO patyrusių specialistų komanda padės Jums gauti visus atsakymus į rūpimus klausimus iš valstybės institucijų per patį trumpiausią laiką, skiriant tam kaip įmanoma minimaliau pastangų.

Tema: