SVIRPLYS, UAB

pagal | 2017-04-08

Įmonė yra oficiali polimerinių bei akrilo pagrindo dangų gamintojų „Flowcrete“ atstovė Lietuvoje bei „PRO-TECH“ atstovė Baltijos šalyse.

Pagrindinė įmonės veiklos sritis yra mažmeninė ir didmeninė prekyba liejamomis dangomis bei liejamų dangų įrengimo, besiūlių dangų įrengimo paslaugos: Industrinės grindų dangos, komercinės grindų dangos, antistatinės grindų dangos, higieninės, antibakterinės dangos maisto pramonei, automobilių stovėjimo aikštelių ir parkingų dangos, dekoratyvinės sienų ir grindų dangos su granulėmis; hidroizoliacinės dangos, greitai įrengiamos, greito stingimo, grindų dangos, balkonų ir terasų hidroizoliacinės dangos, sporto aikštelių dangos;

PRO–TECH – universali „pasidaryk pats“ vienkomponentė poliuretaninė apsauginė danga įvairiems paviršiams;

FIBRE-TECH – vienkomponentė hidroizoliacinė balkonų, terasų ir stogo danga. Taip pat naudojama kaip hidroizoliacija po plytelėmis.

MARINA-COAT – vienkomponentė poliuretaninė neslidi danga su smulkiom kaučiuko granulėm laivų, jachtų, katerių dengimui.

WATER-TECH – vienkomponentė poliuretaninė hidroizoliacinė membrana. Elastinga, higieniška, tinkama geriamo vandens rezervuarų dengimui.

FLOWCRETE – liejamos, dažomos besiūlės grindų ir sienų dangos. Tai šiuolaikinės modernios grindų dangos sandėliams, maisto gamybos cechuose, laboratorijose, terminaluose, garažuose, angaruose, laivų deniuose, rampose, peronuose, vandenvietėse, saugyklose, restoranams, barams, kavinėms.

Pramoninės: Flowcoat SF41, Peran STB, Flowshield LXP;

Komercinės: Peran SL, Peran Floor Flakes, Flowshield LXP, Flowshield FX;

Flowfast – grindys per 2 val;

Parkingai: lauko – vidaus: Deckshield ID, Deckshield ED, Deckshield Rapide;

Maisto pramonė: Flowfresh MF, Flowfresh RT;

Antistatinės: Peran ESD SL;

Senų betoninių grindų stiprinimas: Protop 1000, Peran MDP;

Gyvenamosioms patalpoms: Peran SL, Flowshield LXP, Peran Flakes, Flowshield FX.

Įmonė taip pat teikia autoserviso paslaugas. Mūsų tikslas pateikti klientams aukščiausios kokybės naujausių technologijų medžiagas. Savo turimas medžiagas, žinias, patirtį ir resursus gebame ir galime panaudoti bei pritaikyti kiekvienu individualiu atveju. Jei susidomėjote ar Jums reikalinga konsultacija, Jūs galite mums paskambinti, parašyti ar atvykti pas mus.

Tema: