SPALVOTI NAMAI, UAB

pagal | 2017-04-08

Nuo idėjos – iki raktų. UAB „Spalvoti namai“ tai įmonė, užimanti vis tvirtesnes pozicijas Lietuvos statybų rinkoje. Įmonė užsiima statybų ir apdailos, inžinerinių tinklų montavimo, remonto, konsultavimo ir dizaino bei aplinkotvarkos darbais ir jau gali didžiuotis puikiais rezultatais, pasiektais visoje Lietuvoje.

Per dvejus darbo statybų rinkoje metus įmonė jau spėjo sukaupti didelės patirties. UAB „Spalvoti namai“ pagrindinėje komandoje dirba apie 10 žmonių. Šie specialistai puikiai išmano statybų verslo subtilybes, siekia tobulėjimo ir turi įdomių ateities vizijų. Profesionali ir darni darbuotojų komanda stengiasi tobulėti ir savo žinias gilinti įvairiuose statybų rinkai skirtuose renginiuose. Keletą kartų per metus projektų vadovai vyksta pasisemti naujų idėjų į įvairias šalis. 2007 metais dalyvavo tarptautiniuose seminaruose „Naujosios interjero tendencijos Europietiškuose namuose“ (Madridas, Ispanija), „Modernios vėdinimo sistemos“ (Švedija). Taip pat lankėsi tarptautinėje statybos ir inžinerijos parodoje „Interbuild 2007“, vykusioje Birmingeme, Didžioji Britanija. Taip pat didžiausioje Europoje parodoje „Mostra convegno expocomfort 2008“, vykusioje Milane, Italijoje. Dalyvavo „Design on board 2007“ bei „Saie spring 2008“ statybų ir apdailos bei interjero dizaino parodose Bolonijoje, Italija. Žinias, įgytas seminaruose bei parodose, darbuotojai stengiasi panaudoti naujiems, inovatyviems sprendimams įgyvendinti.

UAB „Spalvoti namai“ komandą galima įsivaizduoti kaip tvirtą kumštį, pasiryžusį visus galimus statybų bei rangos rūpesčius nuimti nuo kliento pečių. Klientas, diskutuodamas su patyrusiais specialistais, randa optimalų sprendimą savo vizijos įgyvendinimui ir norų išpildymui. Jam tereikia pateikti idėją, ar jos dalį, o kitkuo pasirūpins kvalifikuota UAB „Spalvoti namai“ komanda. Kiekvienas UAB „Spalvoti namai“ darbuotojas yra lygiavertis savo srities specialistas, o tai įmonei leidžia itin tiksliai bei kokybiškai vykdyti iškeltus tikslus bei užduotis.

Tema: