PARADIS, UAB

pagal | 2017-04-08

UAB "PARADIS" krovimo technikos srityje sėkmingai dirba nuo 1992 metų. Įmonės specializacija:

– Prekyba naujais ir naudotais krautuvais,
– Keleivinių, krovininių liftų montavimas, pardavimas, techninė priežiūra, modernizavimas
– Keltuvų neįgaliesiems gamyba, montavimas, pardavimas, priežiūra
– Ilgalaikė ir trumpalaikė krautuvų nuoma,
– Auto ir elektro krautuvų dalinis bei kapitalinis remontas,
– Prekyba atsarginėmis dalimis,
– Prekyba akumuliatorinėmis baterijomis,
– Krovininių keltuvų gamyba, bei montavimas.

UAB "PARADIS" atstovauja šiuos, kėlimo ir sandeliavimo technikos srityje, gerai žinomus prekės ženklus:
CESAB (Italija) auto, elektro krautuvai ir sandeliavimo technika
Orona (Ispanija) keleiviniai, krovininiai keltuvai
Aritco (Švedija) neįgaliųjų keltuvai
Silverstone (Švedija) rankinė sandėliavimo technika
MIDAC (Italija) akumuliatorinės baterijos,
EDMO LIFT (Švedija) hidrauliniai keltuvai.
Sandėlyje laikome pagrindines atsargines dalis Cesab, Caterpillar, Toyota, Mitsubishi, Balkancar ir kitiems krautuvams, kitas atsargines dalis pristatome per 24 val.

Įmonės darbuotojai stažuojasi Suomijoje, Olandijoje, Bulgarijoje bei Vokietijoje. Remonto metu visuomet naudojamos tik aukštos kokybės atsarginės dalys ir mazgai. Remontas atliekamas pagal gamyklos-gamintojos rekomenduojamą technologiją ir atliktiems darbams suteikiama 6 mėn. garantija. Krautuvams, kuriems atliktas pilnas kapitalinis remontas mūsų įmonėje, suteikiamas vienerių metų garantinis laikotarpis, kaip ir naujiems krautuvams, renkamiems gamyklose gamintojose.

Operatyviai reaguojame į iškvietimus. Prisistatome į vietą per 3 – 4 valandas. Greitesniam ir patogesniam klientų aptarnavimui , mūsų įmonės filialai ir atstovai įsikūrę pagrindiniuose Lietuvos miestuose: Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panavėžyje.

UAB "PARADIS" nuo 2003m. gamina bei montuoja krovininius keltuvus, keleivinius liftus, neįgaliųjų keltuvus, eskalatorius. Mūsų kėlimo įrenginiai yra sumontuoti aukštos klasės biuro pastatuose, prekybos centruose, viešbučiuose. Kiekvieną dieną žmonės naudojasi mūsų įrengtais liftais ligoninėse, gamyklose ir kituose pastatuose. Mes teikiame savo klientams įrenginių priežiūros paslaugas. Tai leidžia optimaliai padidinti įrenginių saugumą, prailginti jų tarnavimo laiką, sumažinti įrenginių naudojimo kaštus. Visuose mūsų sumontuotuose liftuose yra įdiegtas avarinis ryšys. Avarinė tarnyba yra pilnai aprūpinta pažangiausia diagnostine įranga bei naujais automobiliais. Liftų bei keltuvų priežiūrai įmonė turi visus reikalingus leidimus bei licencijas. Profesionali avarinė tarnyba pasirengusi išvaduoti užstrigusius keleivius ar krovinius 24 valandas per parą, 365 dienas per metus.

Tema: