MPS Baltic, UAB

pagal | 2017-04-08

Nuo 2016 kovo 15 d. juridinis asmuo UAB Fontes Vilnius pakeitė savo pavadinimą į MPS Baltic, UAB. Įmonės kodas ir kontaktiniai duomenys nesikeičia.

„MPS Baltic“ yra patikimas verslo partneris, teikiantis strateginius, klientų verslo poreikius atitinkančius žmogiškųjų išteklių valdymo sprendimus: tiesioginę vadovų paiešką, kompetencijų vertinimą, konsultacijas karjeros pokyčių laikotarpiu, personalo valdymo konsultacijas, vadovų komandos auditą.

Tiesioginės paieškos lyderė „MPS Baltic“ yra MPS Enterprises dalis. Per 40 metų sukaupta tarptautinė patirtis užtikrina MPS Enterprises teikiamų paslaugų kokybę bei veiklos patikimumą. Kompanijos patirtis skirtingose industrijose bei patikimas tarptautinis partnerių tinklas garantuoja, kad tiesioginė paieška dinamiškoje rinkoje vykdoma laikantis aukštų kokybės standartų

Specializuojamės aukščiausio lygio vadovų tiesioginėje paieškoje, tačiau savo paslaugas siūlome ir tiems klientams, kurie ieško viduriniosios grandies vadovų ar aukšto lygio ekspertų. Į mūsų siūlomą tiesioginės paieškos paslaugą taip pat įeina vadovavimo kompetencijų vertinimas ir ugdymas.

Esame licencijuoti CEB (www.cebglobal.com ) atstovai Lietuvoje ir naudojame adaptuotas CEB personalo vertinimo metodikas.

Tema: