MAIDINA, UAB

pagal | 2017-04-08

Firma “MAIDINA“- tai įmonė, teikianti paslaugas laistymo sistemos projektavimo, komplektavimo ir konsultavimo, taip pat laistymo įrangos pardavimo srityse. Nuolat besiplečiančioje įmonėje dirba profesionalus ir patyręs darbuotojų kolektyvas, kuris Jums visada pasiūlys tinkamiausią sprendimą. Esame sukaupę nemažą patirtį, dirbdami su ypatingais projektais žemės ūkio ir landšafto dizaino srityse.

Nuo įmonės veiklos pradžios 1997 m. mes darome viską, kad patenkintų visus kliento lūkesčius. Sudarius sutartį ir tapus firmos “MAIDINA“ klientu:

  • Jums nereikės spręsti komplektavimo ar projektavimo problemų. Norint gauti pasiūlymą, Jums tereikės užpildyti užklausos formą.
  • Pateikiant užsakymą iki 12 val.(darbo dienomis), pristatymas bus įvykdytas kita diena nurodytu adresu.
  • Jūsų patogumui yra sukurta internetinė parduotuvė http://www.laistymoiranga.lt/, kurioje galite pateikti elektroninį užsakymą, užpildę užsakymo forma. Mūsų el. parduotuvėje Jus iškart matysite prekių ir pristatymo kainą, be to, užsakymą galima atsispausdinti.

Didžiuosiuose Lietuvos miestuose firma “MAIDINA“ turi regioninius atstovus, kurie Jums suteiks konsultacijas, užsakys iš mūsų Jūsų norimas prekes. Tokiu būdu bus minimizuotos logistikos paslaugų išlaidos, sutaupytas laikas ir laiku patenkinti Jūsų poreikiai.

Tema: