Hoptransa, UAB

pagal | 2017-04-08

UAB „Hoptransa“ – daugiau nei 15 metų sėkmingai Lietuvoje veikianti kompanija, kuri užsiima logistikos paslaugų veikla. Kompanija veikia tarptautinėje arenoje, taigi jos vardas puikiai žinomas ne tik Lietuvoje, tačiau tuo pačiu ir visoje Europoje. Dėl daugybės padovanojimų ir kokybiško darbo firma pelnė daugelio žmonių ir tuo pačiu kitų įmonių pripažinimą ir pasitikėjimą.

UAB „Hoptransa“ šiuo metu užsiima ne tik transportu ir logistika, tačiau tuo pačiu veikia kaip kontrolinis postas, kuris prižiūri ir reguliuoja pervežimo veiklą nuo Vakarų Europos iki Tolimųjų Rytų. Kompanija transportuoja prekes tiek sausuma, tiek vandeniu, tiek avialinijomis. Nuo šiol pasinaudoti kompanijos paslaugomis verta, kadangi siūloma labai daug skirtingų prekių transportavimo galimybių.

UAB „Hoptransa“ suteikia galimybę prekes pristatyti nuo durų iki durų, taigi jas samdančios kompanijos gali būti tikros, kad produktas bus pristatytas iki reikiamos vietos. Tiesa, šios kompanijos paslaugomis dažniausiai naudojasi kitos firmos, o ne individualūs asmenys, kadangi suteikiamos plačios prekių transportavimo galimybės vienu metu gali pervežti didelius kiekius produktų.

Kompanija orientuojasi į pasaulyje vyraujančias tendencijas, kurios bendradarbiaujant su klientais padeda pasiekti optimalesnių rezultatų. Būtent klientų pasitikėjimas paskatino įmonę plėstis ir šiuo metu teikti tiek daug skirtingų paslaugų, kurias vienija transportavimas bei logistika. Jeigu Jums reikia geriausių šios srities profesionalų – kreipkitės į UAB „Hoptransa“. Tai įmonė, kuri geba suteikti gerą kainą, kokybę ir optimalumą viename.

Tema: