DANSTEMOS STATYBA, UAB

pagal | 2017-04-08

UAB „Danstemos statyba“ – statybos bendrovė, užsiimanti medinių rąstinių pastatų (gyvenamųjų namų, vasarnamių bei pirčių) statyba.

Dengia ir renovuoja šlaitinius stogus.

  • Netradicinius stogus: gontinius, nendrinius, akmeninius.
  • Tradicinius stogus: čerpinius, metalinius ir kitus.

Medinis (rąstinis)namas – tai geriausias sprendimas šiuolaikiškam, moderniam, sveiką gyvensenos būdą propaguojančiam asmeniui, siekiančiam atitrūkti nuo miesto šurmulio ir kasdieninių rūpesčių. Medis – vertybė, teikianti vidinę stiprybę kūnui, protui, sielai.

UAB "Danstemos statyba" priklauso Medinių namų gamintojų asociacijai ir yra viena MNGA steigėjų, turi 2500 kv. m. ploto gamybinę bazę Giedraičiuose. UAB "Danstemos statyba" pagal individualius užsakymus projektuoja, gamina ir stato medinius rąstinius gyvenamuosius namus, vasarnamius, pirtis.

Įmonėje įdiegtas kokybės ir gamybos standartas "Rąstiniai pastatai. Gamyba ir statyba".

Rąstinių pastatų rentimui taikoma rąstų apdirbimo rankomis technologija: rąstai apipjaunami iš dviejų pusių, nužievinami, rankiniu būdu paruošiami rentimui, kiekvienas rąstas nuobliuojamas. Vėliau rąstai suleidžiami, o kampų surentimo tipas atliekamas atsižvelgiant į užsakovo pageidavimus. Trečioje statybų stadijoje rąstai yra sužymimi ir pastatytas objektas išardomas. Galiausiai atliekami transportavimo į montavimo vietą ir galutinio pastato surinkimo darbai. Optimaliausias rąstinių sienų storis – 14, 16, 18, 20, arba 22 cm. UAB "Danstemos tatyba", atsižvelgiant į užsakovų poreikius, gali atlikti rąstinių pastatų projektavimo ir statybos darbus "iki rakto" arba atlikti tik konstruktyvo gamybos ir stogo įrengimo darbus, o kiekvieną besidomintį įmonės veikla, sutinka ir suteikia konsultacijas šiltai, pagarbiai ir su šypsena…

Tema: