AVENA, UAB

pagal | 2017-04-08

UAB „Avena“ savo veiklą pradėjo 1998m. Nuo pat veiklos pradžios  „AVENA“ tenkina gyvulių augintojų poreikius: prekiauja reikmenimis žirgų, avių, galvijų, kiaulių augintojams. Prekių asortimentas greitai auga, todėl pirkėjams galime pasiūlyti tiek būtiniausias prekes, tiek įvairias naujoves.

2004m. Kaune, Vilniuje duris atvėrė specializuotos parduotuvės „Reikmenys Žirgams ir Raiteliams“, kuriose yra gausus kokybiškų prekių raiteliams ir žirgams asortimentas. Prekes tiekiame iš žymių ir patikimą vardą užsienyje turinčių firmų,  bendradarbiaujame su Lietuvos įmonėmis gamintojomis.

Ūkininkams „AVENA“ žinoma kaip siūlanti didžiausią ir pigiausią elektrinių aptvarų asortimentą.

Vis daugiau avių kerpama Avenoje įsigytomis galingomis, patikimomis ir palyginti nebrangiomis avių kirpimo mašinomis.

„AVENA“ tiekia įsagus veislinėms bei skeržiamoms kiaulėms.

O dabar jau galime pasiūlyti originalių naudingų įdėjų šunų šeimininkams! Prekiaujame elektriniais aptvarais ir dresūros priemonėmis.

Mums svarbiausia, kad kiekvienas mūsų klientas liktų patenkintas mūsų darbu, sugrįžtų ir naudotųsi mūsų paslaugomis dar ne kartą. Gal todėl mūsų apyvarta kas metai auga, o klientai tampa nuolatiniais. Galime didžiuotis, kad sėkmingai bendradarbiaujame su dauguma Lietuvos žirgynų, daugiau nei 500 galvijų bei avių augintojų bei didžiausiais Lietuvos kiaulių kompleksais.

Laukiame Jūsų – apsilankykite AVENOS parduotuvėse, skambinkite arba rašykite į e-paštą, ir mes padarysime viską, kad liktumėte patenkinti mūsų jaunos ir aktyvios komandos darbu!

Nuoširdžiai Jūsų

UAB „Avena“ kolektyvas

Tema: