Finansai Kita Laisvalaikis Verslas ir Ekonomika

Greitos paskolos populiarios ne tik mūsų krašte

Neretai gyvenimas priverčia skolintis. Vieni skolinasi tam, kad įsigytų savo svajonių būstą ar transporto priemonę, kiti skolinasi naujos buitinės ar kompiuterinės technikos įsigijimui, o kai kuriems tiesiog pritrūksta pinigų būtiniausioms prekėms ar įvykus kokiai nors nelaimei. Greitų paskolų palyginimas Lenkijoje, svetainėje szybkapozyczka365.pl/pozyczki-online/ suteikia galimybę rinktis geriausią variantą, kiekvienam.

Szybka pożyczka onlineApie greituosius kreditus ir panašaus pobūdžio nedidelės apimties paskolas Lietuvoje diskutuojama be galo daug, tačiau panaši situacija yra ir kitose šalyse, Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, kur greitos paskolos (lenk. Szybka pożyczka) tokios pat populiarios kaip ir mūsų krašte, visai nepaisant to, kad vertinant daugeliu parametrų žmonių finansinė padėtis kitose šalyse yra neprastesnė nei Lietuvoje. Taigi, skolinamasi dažnai ne dėl esamos finansinės padėties, bet dėl noro gyventi geriau, siekiant gauti tai, ko trokštama, o greitos paskolos tampa tik kaip puiki papildoma priemonė tikslui pasiekti, tik vieniems tai atrodo tinkama galimybė, o kiti mano, kad taip elgtis nevalia.

Iš tiesų, labai sunku atsakyti, kiek greitos paskolos teikia naudos, o kiek sudaro papildomų rūpesčių ar žalos, kadangi kiekviena situacija yra individuali ir todėl norint pasakyti ar skolintis verta, ar verčiau bėgti nuo greitųjų kreditų kuo toliau galima tik tuo atveju, kai peržvelgiamos norinčio pasiskolinti žmogaus vertybės, esama finansinė padėtis, jos stabilumas, ateities planai ir galimybės paskolą grąžinti laiku, o taip pat verta atsižvelgti ir į tai, ką planuojama įsigyti už skolintus pinigus, kadangi kartais tai gali būti investicija, o kartais pirkinys tik pridaro dar daugiau rūpesčių.

Savitus metodus patikrinti žmogaus galimybes pasiskolinti turi kreditų įstaigos, savitai viską vertina pats besiskolinantysis, dar kitaip į tokio tipo paskolas žiūri besiskolinančiojo artimieji ir draugai, tad požiūrių gali būti visa galybė ir nebūtinai bent vienas iš jų bus teisingas ir objektyvus. Kreditų bendrovės žiūri į savo pelną ir riziką, stengiasi skolinti tik tiems, kurie tikrai paskolą grąžins laiku, o besiskolinantysis ieško galimybės gauti pinigų savo pirkiniui ir neretai neįvertina visų galimybių, elgiasi vedinas savo norų, o ne galimybių, tuo tarpu artimieji stengiasi, kad žmogus iš viso nesiskolintų, kaip neretai sakoma, nenertų kilpos sau po kaklu. Toks požiūris tinkamiausias Lietuvos ir aplinkinių šalių gyventojams, tuo tarpu vakarų šalyse gyvenantys žmonės dažniau į greitas paskolas žiūri kaip į naujas galimybes, investicijas į save. Tokį požiūrį kreditų bendrovės stengiasi įdiegti ir Lenkijos piliečiams, kurie vis labiau ir labiau susidomi vietinėmis greitomis paskolomis (Szybka pożyczka) ir sugeba pasiskolinę pinigus juos panaudoti pasiekdami ne tik savo tikslų ir įgyvendindami norus, bet ir maksimaliai išpešdami naudos iš kredito, tiek ekonomine, tiek kitomis prasmėmis. Tad kuo toliau, tuo labiau paskolos tampa teigiamu reiškiniu, kuris turėtų būti diegiamas ir Lietuvoje.