greitieji kreditai
Kita

Greitieji kreditai ir jų grąžinimo pinklės

greitieji kreditaiAplink gausu kredito bendrovių, teikiančių įvairaus dydžio finansines paramas – vadinamuosius kreditus. Tai atitinkamo dydžio pinigų suma, kurios gali paprašyti beveik kiekvienas tvarkingą finansų valdymo istoriją turintis pilietis. Tokie greitieji kreditai gali išgelbėti ne vieno žmogaus finansinį gyvenimą, tačiau laiku negrąžinti pinigai gali iššaukti ir daug niūresnius rezultatus.

Prisiminkime 2009 – uosius metu, kai bankai užsuko „kranelius“ ir nebedalino paskolų į kairę ir į dešinę, tuomet kilo greitųjų kreditų banga. Tik prasidėjus greitųjų kreditų erai, kreditorių palūkanų norma siekė 216 proc., kuriuos sudarė sutarčių mokesčiai, palūkanos ir netesybos. Tai reiškia, kad tuo metu pasiskolinus tūkstantį litų (maždaug 300 eurų), tekdavo grąžinti daugiau nei tris trūkstančius litų (900 eurų). Tad ekspertai pusiau juokais, puriau rimtai teigia, kad greitieji kreditai buvo duodami baisesnėmis  sąlygomis nei laukinio kapitalizmo laikais. Šiuo metu situacija šiek tiek pasikeitė, greitųjų kreditų palūkanos sumažėjo, bet ne tiek, kiek norėtųsi.

Tiesa,  tai žmonių neatbaido ir jie toliau naudojasi kredito bendrovių teikiamomis paslaugomis. Specialistai teigia, kad dėl tokios situacijos yra kali patys bandai, kurie po krizės tiesiog pamiršo atsukti „kranelius“, o kurie leistų žmonėms skolintis pigiau. Visgi, kol bankai labiausiai rūpinasi savo interesais ir gerove, žmonės ieškodami išeities, iš kur gauti papildomų pinigų, kreipiasi į kreditų bendroves. Deja, tinkamai neįvertinę savo finansinių galimybių, dažnai nepajėgia grąžinti skolos.

Paskolų refinansavimas – optimaliausias pasirinkimas, kai įsipareigojimai didesni už galimybes

Pasiskolinti vienokios ar kitokios apimties pinigų sumą gali tekti bet kada. Tokioje situacijoje svarbu žinoti, jog svarbiausia yra ne paskolos gavimo procesas, bet šių gautų pinigų grąžinimas. Gauti pinigai bus vienaip ar kitaip išleisti, tačiau svarbiausia yra pasirūpinti paskolos įmokų mokėjimu. Neretai pasitaiko ir tokių situacijų, kai keli paimti kreditai priverčia įbristi į nesibaigiantį skolų liūną. Ne laiku mokamos įmokos ir augantys delspinigiai gali sugriauti ne vieno žmogaus gyvenimą, tačiau dabar paskolų refinansavimas gali padėti išspręsti net tokio tipo problemas.

Net ir mažas įsiskolinimas gali perraugti į dideles finansines problemas. Kai žmonės skolinasi impulsyviai, jie praleidžia svarbias smulkmenas, kurios įtakoja svarbius rezultatus. Taip galima visai nesudėtingai ir greitai įsiskolinti. Ne laiku grąžinti pinigai garantuos delspinigius, o kai viso to nepavyks grąžinti, pradės spausti ir daug didesnės problemos. Greitieji kreditai gali pridaryti daug nemalonumų, tačiau iš tokių situacijų išbristi nori kiekvienas. Būtent todėl galima pasinaudoti kreditorių reikiamomis refinansavimo paslaugomis.

Vienas skolas galima apmokėti kitų kreditorių pagalba. Tai unikali paslauga, kurios pagalba galima išbristi net ir iš didžiausios finansinės duobės. Paskolų refinansavimas gelbsti įvairiose įsiskolinimo situacijose. Tai gali būti tiek nedidelių skolų grąžinimo keblumai, tiek dideli finansiniai nemalonumai. Tai lyg antra galimybė viską pradėti iš naujo. Viena padaryta klaida gali sugriauti visus ateities planus, tačiau dabar net ir įsiskolinimo gniaužtuose galima rasti išeitį.

Greitieji kreditai gali paspęsti nematomas pinkles, į kurias patekus sunku bus išsivaduoti. Būtent todėl skolintis reikia atsakingai ir protingai. Įvertinti savo finansinę situaciją ir paskolos grąžinimo galimybes būtina, nes tai yra svarbiausi dalykai, į kuriuos privalu atkreipti dėmesį.  Paskolos proceso metu gauti pinigai reikalauja didelės atsakomybės ir tinkamo finansų valdymo. Pasirūpinkite tuo tinkamai ir nereikės patirti nuostolių ar nenumatytų finansinių problemų.