Granuliniai katilai – kodėl verta?

Rate this post

Kiekvienas vartotojas, turintis nuosavą namą, įprastai bando išspręsti vieną ir tą patį klausimą – kokį šildymo būdą būtų efektyviausia pasirinkti? Pastaruoju metu labai sparčiai populiarėja granuliniai katilai, kurių pasirinkimo atveju vartotojai gali akivaizdžiai sutaupyti. Būtent šis veiksnys ir yra lemiamas tuomet, kai bandoma apsispręsti, kuris šildymo būdas galėtų būti ekonomiškiausias ir patraukliausias kiekvienu konkrečiu atveju. Taigi, jei ir jus domina granuliniai katilai, apie juos verta pakalbėti šiek tiek plačiau.

Granuliniai katilaiKaip ir pasufleruoja pavadinimas, tokie katilai naudoja medžio granules (taip pat galima naudoti ir medžio skiedras, grūdus bei kt.), kurios yra labai pigios. Trumpiau tariant, tokiu atveju yra pasitelkiamas biokuras, kuris yra neabejotinai gerokai pigesnis nei skystasis kuras. Taip pat vartotojai šį šildymo būdą yra linkę rinktis ir dėl didelio patogumo. Jų priežiūra yra labai paprasta (pvz., jei iki šiol naudojote automatinį dujų katilą, jūs jau būsite gerai susipažinę su jų priežiūra, nes granulinių katilų atveju ji yra beveik analogiška).

Be abejo, nereikėtų pamiršti, kad granuliniai katilai taip pat yra ir labai modernūs šildymui skirti technologiniai prietaisai, kurie pasižymi dideliu funkcionalumu. Jie gali veikti be jokių pertraukų, o šildymas gali būti reguliuojamas vos kelių mygtukų paspaudimu (taipogi reguliavimas gali vykti ir automatiškai). Todėl jei norite efektyvaus ir ekonomiško pasirinkimo, granuliniai katilai gali būti tinkamas sprendimas.

Kaip bebūtų, jei planuojate pasirinkti granulinį katilą, visuomet pravartu susisiekti su šios srities specialistais, t.y. granulinių katilų pardavėjais, kurie padės atsakyti į visus jums kylančius klausimus ir palengvins granulinio katilo pasirinkimą. Jei išsirinksite tai, kas atitinka jūsų lūkesčius, galite būti tikri, kad jūsų šildymo sąnaudos sumažės net 40 proc. (jei lygintume su dujiniu šildymu), todėl sutaupysite daug papildomų lėšų ir gyvensite labai komfortiškose bei tinkama oro temperatūra pasižyminčiose gyvenamosiose patalpose. Taigi, belieka pasinaudoti internetu ir peržiūrėti šiuolaikinį granulinių katilų pasirinkimą, o tuomet kreiptis į šių technologinių šildymui skirtų priemonių pardavėjus, kurie patars, kuris modelis jūsų situacijoje yra tinkamiausias.