IT ir Tech. Naujienos

Granuliniai katilai – gamtai draugiškas sprendimas

Besirenkantys granulinį katilą susiduria su begale klausimų ir neaiškumų. Iš tiesų, išsirinkti tūkstančius litų kainuojantį daiktą nėra paprasta, tuo labiau kai šiuolaikiniai katilai yra automatizuoti ir atliekantys daug įvairiausių funkcijų. Todėl prieš perkant granulinį katilą būtina pasikonsultuoti su specialistu, kuris puikiai išmano šildymo technikos ypatumus. Tačiau pasikliauti viena nuomone nepatartina, todėl prieš perkant naują granulinį katilą verta išklausyti informaciją apie įvairių firmų granulinius katilus. Daug atsiliepimų apie konkrečius modelius galima rasti ir įvairiuose forumuose. Būtų puiku, jeigu galėtumėte apžiūrėti veikiantį katilą draugų ar kaimynų katilinėje. Taip galima išbandyti katilą praktiškai ir gauti daug patarimų. Apžiūrėjus veikiantį granulinį katilą bus lengviau apsispręsti kokio katilo ir kokių jo funkcijų reikia Jums.

Granulinių katilų pasirinkimas tiesiog milžiniškas. Skirtingi gamintojai siūlo įvairaus dydžio, galios ir modelio granulinius katilus, todėl kiekvienas žmogus gali išsirinkti labiausiai tinkantį savo namams. Ieškantys ne tik kokybiško, bet ir gražaus katilo nustebs, kad šiuolaikiniai granuliniai katilai savo išvaizda net neprimena šildymui skirto aparato, todėl modernaus dizaino granulinio katilo net nebūtina slėpti atokioje katilinėje. Jis puikiai atrodys ir koridoriuje.

Granuliniai katilai turi pažangią, tačiau paprastą valdymo sistemą, kurią nesunkiai perpras kiekvienas. Kai kurie katilai valdomi nuotoliniu būdu, todėl norint sureguliuoti katilo darbą net nereikia būti namuose, nes viskas atliekama per mobilųjį telefoną! Tačiau prieš perkant granulinį katilą reikia atsižvelgti ne tik į katilo dizainą ir kainą. Labai svarbu atsižvelgti į katilo techninę charakteristiką. Juk svarbiausia, kad katilas ne tik puikiai apšildytų namus, bet ir nesukeltų kasdienių rūpesčių. Būtent todėl granulinių katilų gamintojai ypač didelį dėmesį skiria kokybei ir gamyboje pritaiko naujausias technologijas. Daugumos katilų degikliai valdomi automatiniu būdu, todėl katilo priežiūrai nereikės skirti nė keletos minučių savo laisvo laiko! Ypač naudinga funkcija – kontroliuojamas degimas. Specialus įmontuotas valdiklis nuolatos tikrina katilo ir paduodamo vandens temperatūrą optimizuojant kuro suvartojimą.

Tie, kam rūpi ekologija, nudžiugs sužinoję, kad gaminant granulinius katilus nepamirštama ir gamta. Šiuolaikinių granulinių katilų gamyboje naudojamos pažangios technologijos, kurios garantuoja itin mažą teršalų išmetimą, todėl įsigiję granulinį katilą ne tik gyvensite šiltuose namuose, bet ir būsite draugiški gamtai.

Granuliniai katilai patiks ne tik gamtos mylėtojams, bet ir vertinantiems naujausias technologijas ir pažangią techniką. Daugumoje granulinių katilų įmontuoti lietimu valdomi spalvoti ekranai, todėl granulinį katilą užprogramuosite vos keliais ekrano paspaudimais. Kaip jau minėta, netgi nesant namuose, katilą galėsite valdyti telefone įdiegta programėle. Tai puikus pasirinkimas tiek jauniems tiek seniems, tiek moderniems tiek paprastiems!