suzadetuviu ziedas
Kita

Gidas vyrams: kaip išrinkti sužadėtuvių žiedą

suzadetuviu ziedasMisija piršlybos… Tik filmuose jis gražiai pritūpia ant kelio, fone šviečia Eifelio bokštas ir įteikia mylimajai žiedą ir ji ištaria lemtingąjį „taip“. Gražu, tačiau iki šio grožio dar visas vingiuotas kelias. Nebūk naivus, nebus taip, kad ryte sugalvojęs pasipiršti, nupirksi sužadėtuvių žiedą ir per pietus ji tars taip. Į realybę sugrąžins pirmas klausimas „o kokio dydžio žiedo reikia?“. Tad pateikiame 3 žingsnių gidą kaip išrinkti žiedą mylimajai.

Biudžetas
Dažnai tenka girdėti, jog žiedui turėtumėte skirti 2-3 mėnesių atlyginimą? Sužadėtuvių žiedai su briliantais tiek maždaug jie ir kainuoja. Visgi biudžetą reikia rinktis protingai, o ne galvojant apie kažkokius standartus. Skirkite tiek, kiek jaučiate yra teisinga. Akmink, jog masinės gamybos žiedai bus pigesni, o dailūs, vienetiniai rankų darbo žiedai gali kainuoti kiek daugiau.

Žiedo dydis
Atsakingiausia dalis, kadangi jokio matavimo iš „iš akies“ būti negali. Čia teks pabūti detektyvu. Gali paprašyti merginos draugės sužinoti bevardžio piršto dydį, tačiau žinai tas moteris… jos nemoka saugoti paslapčių. Tad jei gali apsieiti be merginų pagalbos, taip ir padaryk. Lengviausias būdas pasekti kokį mergina nešioja žiedą ant bevardžio piršto ir kuomet ji jo neužsidėjusi „pavogti“ ir nunešus į juvelyrikos saloną paprašyti nustatyti žiedo dydį. Jei tokios galimybės nėra, galima pasinaudoti internete pateiktomis instrukcijomis ir schemomis, kurios leidžia nustatyti žiedo dydį. Kuomet jau bus žinomas tikslus sužadėtuvių žiedo dydis (dviženklis skaičius, kartais gali būti su kableliu nurodančiu puse dydžio, pvz. 14,5), tuomet gali būti ramus, jau puse darbo padaryta.

Metalas
Sužadėtuvių žiedas dažniausiai pagamintas iš aukso (balto ar geltono) arba platinos. Sprendimą kokį pasirinkti dažniausiai lemia kaina, tačiau reiktų pagalvoti ir apie kitus merginos papuošalus. Jei ji nešioja daugiau auksinių papuošalų, tuomet rinkis geltono aukso žiedą, jei ji labiau mėgsta sidabrą, tuomet verčiau išrink balto aukso ar platinos žiedą. Jei papuošalų dėžutėje margumynas, tuomet gali spręsti taip – šviesiaplaukėms ir šviesios odos merginoms(vadinamasis „šiltas“ spalvinis tipas)labiau dera auksas, tuo tarpu tamsiaplaukėms, tamsesnių veido bruožų( „šaltasis“ tipas) labiau tinka sidabras, t.y. šiuo atveju baltas auksas.

Sekantis žingsnis tik pasipiršimo idėja. Gal netgi kaip filmuose rodomas Eifelio bokštas ar tiesiog rami Neries krantinė, kur jūs pirmą kartą susitikote. O pabaigus galvosūkį dėl sužadėtuvių galima bus pradėti galvoti kur parduodami pigūs ir kokybiški vestuviniai žiedai internetu ir pradėti ypatingos šventės planavimą.