Geriausios koncertų salės Vilniuje

Rate this post

Lankymasis koncertuose šiais laikais yra vienas populiariausių ir žmonių mėgstamiausių laisvalaikio praleidimo būdų. Tikrai daugelis svajojame išgirsti savo mėgstamiausią atlikėją ar grupę gyvai atliekant dainas, kurių klausomės kiekvieną dieną, nesvarbu, kur bebūtume ar ką beveiktume. Nors koncertai Vilniuje šiandien, dėl susiklosčiusios situacijos ir nevyksta, pasidalinsime, kuriose sostinės vietose organizuojamuose koncertuose verta apsilankyti dėl geros akustikos ir kitų techninių galimybių.

Viena, ko gero, populiariausių vietų, kur sostinėje vyksta koncertai tai iki 2020 lapkričio „Siemens“, o dabar Avia Solutions Group vadinama arena. Tai universali, viena didžiausių Baltijos šalyse, tarptautinio lygio sporto, pramogų ir verslo arena Vilniuje. Techninės bei erdvės transformavimo galimybės leidžia ją greitai pritaikyti įvairaus pobūdžio renginiams. Šioje arenoje savo pasirodymus jau surengė ne viena pasaulinio lygio žvaigždė. Pavyzdžiui, One Republic, Metallica, Lana Del Rey, Depeche Mode ir kiti. Koncertų metu ši salė gali talpinti net iki 12 500 žiūrovų. Nemažas skaičius, tiesa? Taigi koncertams Vilniuje šiandien vykti tai yra bene didžiausia ir talpiausia vieta sostinėje.

Koncertai Vilniuje šiandien gali vykti ir Compensa koncertų salėje. Tai erdvė, kuri pasižymi prabanga, išskirtiniu stiliumi ir daugiafunkcionalumu. Salė sukurta atsižvelgiant į augančius renginių organizatorių ir pačių dalyvių poreikius, kuriems išpildyti pasitelkta moderniausia šiuolaikinė technika. Salėje yra daugiau nei 2000 sėdimų vietų ir dar 3000 stovimų. Šioje salėje vyko jau ne vienas garsaus atlikėjo koncertas, kuris pritraukė tikrai tūkstančius žmonių. Salė žavi ne tik prabanga, bet ir šviesomis bei akustika – nesvarbu, kurioje salės vietoje bebūtumėte, yra užtikrinama puiki garso kokybė.

Koncertams Vilniuje šiandien mažai išnaudojama ir dar viena universali erdvė – Litexpo. Parodų rūmuose vos vienas kitas atlikėjas yra surengęs savo koncertą, tačiau visi, tuose koncertuose dalyvavę žiūrovai, galėtų vienbalsiai užtikrinti, kad ten taip pat yra puikios techninės galimybės, leidžiančios mėgautis ir gerėtis tiek įvairiais šviesos efektais, tiek puikiu garsu, kuris leidžia mėgautis koncertu. Dabar, karantino metu, Litexpo yra viena iš vietų, kurioje organizuojami Drive In koncertai, kuriuose mėgstamų atlikėjų muzika galite mėgautis neišlipdami iš savo automobilio.