Naujienos, Straipsniai

Geriausi pasaulio futbolininkai iš Pietų Amerikos

futbolasŠiame straipsnyje aptarsime tris geriausius pasaulio futbolininkus iš Pietų Amerikos žemyno. Įdomu tai, jog visi trys žaidėjai kartu 2015-aisias metais triumfavo UEFA Čempionų lygoje ir galbūt ateityje ir vėl rungtyniaus drauge. Susidomėjote? Perskaitykite straipsnį.

Geriausias – abejonių nekelia

Be jokios abejonės, geriausias Pietų Amerikos žaidėjas yra ilgametis „Barcelona“ lyderis Leonelis Messi. Šis žaidėjas savo talentu išsiskiria ne tik savo žemyne, bet ir visame pasaulyje. Dažnai puolėjas vadinamas geriausiu visų laikų futbolo žaidėju.

Puikiai visą tai atspindi ir jo statistika. Be gausybės rekordų ir titulų, L. Messi net šešis kartus yra laimėjęs geriausio metų futbolininko apdovanojimą. Vienu titulu jis lenkia C. Ronaldo, o joks kitas žaidėjas nėra tokio trofėjaus iškovojęs daugiau nei triskart.

Vienintelė L. Messi problema neiškovotas nei vienas titulas su Argentinos rinktine. Futbolininkas 2014-aisias apmaudžiai pralaimėjo pasaulio čempionato finalą vokiečiams, o vėliau du metus iš eilės Copa America turnyro finaluose nusileista Čilės vienuolikei. Titulų su rinktine gali taip ir nebūti, kadangi ši argentiniečių karta nestabili kaip lošimų automatai.

Paminėti būtina ir Louisą Suarezą

Urugvajaus futbolo legendos žvaigždė po truputį leidžiasi į apačią, tačiau kol kas jis išlieka vienas geriausių puolėjų visame pasaulyje. L. Suarezas taip pat gina „Barcelona“ garbę ir puikiai dera prie L. Messi. Šiame klube jis praleido jau pastaruosius šešerius metus, o prieš tai ilgą laiką žaidė „Liverpool“ komandoje.

Pats sėkmingiausias L. Suarezo sezonas buvo 2015-2016-ais metais. Tuomet urugvajietis varžovų vartininką nuginklavo net 40 kartų per 35 rungtynes.

L. Suarezas yra kontraversiška, ne į vieną skandalą įsivėlusi asmenybė. Jis kelis kartus aikštėje yra įkandęs savo varžovams ir už tai gavęs ilgas diskvalifikacijas. Visgi, bent pastaraisiais metais futbolininkas išties rodo brandą.

Traumų kamuojama Brazilijos žvaigždė

Taip, supratote visiškai teisingai. Be jokios abejonės kalbėsime apie Neymarą. Kai šis žaidėjas iš gimtosis Brazilijos persikėlė į Europą, daug kas sakė, kad futbolininkas yra gerokai pervertintas. Visgi, pačiam žaidėjui pavyko greitai užtildyti kritikus.

Jis kartu su L. Messi ir L. Suarezu laimėjo visus trofėjus Ispanijoje ir triumfavo Čempionų lygoje. Tačiau galiausiai nusprendė pakeisti klubą ir tapo visų laikų brangiausiu pasaulio žaidėju. „Paris Saint Germain“ futbolininko kontaktą išpirko už įspūdingą 222 mln. eurų sumą.

Dabar vis dažniau pasigirsta kalbos, kad Neymaras nori sugrįžti į Katalonijos sostinę – perėjimą atgal ilgą laiką prognozavo ir kazino bendrovės. Realu, kad jis jau būtų „Barcos“ narys, jeigu ne pasaulį sukausčiusi pandemija.