Flowers and lovers – gėlių studija Vilniuje

Rate this post

Flowers and lovers yra profesionali ir daug įvairių gėlių puokščių pasiūlyti galinti gėlių studija. Čia galite rasti įvairiausių klasikinių gėlių bei unikalios egzotikos. Flowers and lovers kolektyvas padės jums išsirinkti gražiausias gėles kiekvienai progai, o jeigu prireiks pristatys ir į norimą lokaciją. Flowers and lovers galite įsigyti gėlių, puokščių, dekoravimo elementų, užsisakyti dekoravimo paslaugas ar vestuvines puokštes be jokių problemų.

Flowers and lovers gėlių pasirinkimai

Flowers and lovers gėlių studijoje galima atrasti daugybę skirtingų gėlių. Nuo paprasčiausios klasikos kaip gvazdikėliai ar rožės, iki tokių egzotinių žiedų kaip banksija iš Australijos ar mėlynoji zunda. Šiuo metu vis labiau populiarėja įvairių spalvų gubojos. Jos gali būti puokštės sudedamoji dalis arba puokštė tik iš gubojų. Flowers and lovers padės pasirinkti, koks variantas labiausiai tinka jums. Flowers and lovers gėlių spalvų paletė taip pat yra įvairi. Siūlomos gėlės tinka tiems, kurie mėgsta minimalizmą, ir tiems, kurie nori išskirtinumo ir ryškumo. Flowers and lovers prisitaikys prie jūsų norų, o gėlės iš šios studijos atrodys nuostabiai net ir kaip interjero detalė po šventės.

Flowers and lover gėlių puokštės

Flowers and lovers savo klientams siūlo įvairiausias puokštes. Kiekviena iš jų yra unikali savo grožiu ir pateikimu, todėl tikrai nustebins ir pradžiugins kiekvieną. Jeigu neišsirenkate tinkamos Flowers and lovers siūlomos puokštės – floristės sukurs puokštę pagal jūsų norus. Užsisakyti gėlių puokštes galite įvairioms progoms – gimtadieniai, vestuvės, sveikinimai kolegoms ar darbdaviams. Flowers and lovers pasiūlys tinkamas puokštes kiekvienam momentui. Pagal atitinkamas progas yra parenkamos ir tinkamos gėlės ne tik savo simbolika, bet ir priežiūra. Pavyzdžiui, vestuvinė puokštė turi išsilaikyti gyvybinga ilgai, todėl Flowers and lovers padės pasirūpinti tokiomis gėlėmis, kurios yra atsparios įvairioms galimoms situacijoms.

Užsisakyti Flowers and Lovers puokštes nėra sudėtinga. Tai galite padaryti internetinėje svetainėje, telefonu, elektroniniu paštu ar tiesiog apsilankę jų studijoje Vilniuje. Dar vienas populiarus būdas užsisakyti Flowers and Lovers puokštes yra programėlės, iš kurių puokštes gausite dar tą pačią dieną.