El. paspirtukų remontas. Patarimai, kaip prižiūrėti jog greitu metu neprireiktų remonto

Rate this post

Elektriniai paspirtukai genda, kaip ir bet kurie kiti prietaisai. Tiesa, neretai gedimai atsiranda dėl to, jog paspirtukai yra netinkamai naudojami ar prižiūrimi. Kai kurių gedimų išvengti nėra sudėtinga, reikia tik atkreipti dėmesį į tam tikrus dalykus. O nutikus gedimams rekomenduojame kreiptis į specializuotą el. paspirtukų remonto įmonę.

Vandens žala

Vienas didžiausių elektrinių daiktų priešų yra vanduo. Elektriniai paspirtukai nėra išimtis. Kai už lango stipriai lyja, o nuvažiuoti kur nors reikia greitai, neretai į pagalbą pasitelkiamas paspirtukas. Tokiu atveju sekančią dieną nereikia stebėtis, jog paspirtukas nebeįsijungia. Deja, bet patekęs vanduo gali sukelti gedimus. Jeigu žinote, jog dažnai reikės važiuoti lietingais orais, tuomet rinkitės elektrinį paspirtuką, kuris bus atsparus vandeniui.

Neatsargus elgesys

Atsargiai su elektriniu paspirtuku reikia elgtis ne tik kelionės metu, bet ir po jos. Neretai į meistrą kreiptis reikia dėl sudužusio sparno, nebeveikiančio žibinto ar kito gedimo, kurio įprastai nesudėtinga išvengti. Nemėtykite paspirtuko, atsargiai jį padėkite po kelionės saugioje vietoje – tai padės išvengti paspirtuko remonto.

Netinkama kelio danga

Važiuoti žvyrkeliu ne tik nepatogu, bet ir brangu. Elektrinių paspirtukų padangos pritaikytos tvarkingai kelio dangai, be jokių aštrumų ar nelygumų. Deja, bet žvyrkelis gali pradurti padangą. Tuomet teks pirkti ne tik naują padangą, bet ir mokėti meistrui už jos pakeitimą.

Tinkama priežiūra padės kurį laiką išvengti gedimų, tačiau elektrinių paspirtukų remontas kurią dieną vis tiek bus reikalingas. Deja, bet elektrinius paspirtukus ištinka daug gedimų, meistrams dažnai tenka perprogramuoti čipus, keisti giroskopus, ratus, baterijas, remontuoti valdymo blokus, pagrindines plokštes, maitinimo grandines ir kt. Gedimų gali atsitikti įvairių, kai kurie jų tiesiog neišvengiami. Bet tai nereiškia, jog nereikia prižiūrėti elektrinio paspirtuko. Taip, kada nors vis tiek prireiks remonto, tačiau deramai prižiūrėdami paspirtuką galite jį atitolinti. Išvardyti dalykai padės išvengti nebūtino remonto, na, bet nepamirškite ir kasdieninės paspirtuko priežiūros – tinkamai jį valykite, nepalikite paspirtuko kenksmingoje vietoje, jog nepažeistumėte padangų. Prižiūrėkite elektrinį paspirtuką ir mėgaukitės saugiomis kelionėmis.