el parduotuviu kurimas nemokamai
IT ir Tech. Naujienos

El. parduotuvės kūrimas nemokamai – tai įmanoma ir Lietuvoje

el parduotuviu kurimas nemokamai

Elektroninio verslo tendencijos – stulbina. Dabar, norintiems užsiimti prekyba internetu, nereikia investuoti nei į parduotuvės kūrimą, nei į jos nuomą, nei į palaikymą. Viską galima gauti nemokamai.

El. parduotuvės kūrimas NEMOKAMAI atėjo ir į Lietuvą. Tai LeShopo.lt projektas. Kol kas jis dar vystymo stadijoje, tačiau perspektyva – labai puiki.

Projekto esmė – suteikti smulkiems prekybininkams nemokamą įrankį parduoti savo prekes. Smulkūs – prekeiviai kurie prekiauja dešimtimis, šimtais prekių, bet ne daugiau. Maksimalus parduodamų prekių skaičius – 1000. Taigi šis įrankis yra tinkamas nedideliems prekeiviams, turintiems nedaug prekių – amatininkams, rankdarbių pardavėjams, kolekcininkams ir t.t. Tokių Lietuvoje yra ypač daug. Specializuotos parduotuvės nėra tokios populiarios, kaip elektroniniai prekybos centrai, tačiau jie pritraukia tikslinę auditoriją. Tai padeda pardavimams ir reklamai.

Internetinės parduotuvės kūrimas yra paprastas – reikia tik suvesti įmonės duomenis, pasirinkti internetinės parduotuvės adresą ir užpildyti visą kitą informaciją. Tada sudedamos prekės, kategorijos, surašomos kainos. Belieka tik populiarinti savo parduotuvę ir prekyba jau vyksta.

Atsiskaitymai – bankiniu pavedimu ar per el. Bankininkystę. Prekių krepšelis yra kiekvienoje parduotuvėje, todėl čia prekių užsakyti nereikia – viskas daroma automatiškai. Toks įrankis niekuo nesiskiria nuo tradicinės el. parduotuvės, tik tiek, kad jis yra mažesnis.

Yra ir trūkumų. Vienas iš didžiausių trūkumų – parduotuvės dizainas. Galima pasirinkti tik iš siūlomų dizaino šablonų. Tai reiškia, kad jūsų el. parduotuvė bus labai panaši į jūsų kaimyno… Bet unikalumas nėra pagrindinis reikalavimas perkant. Klientui nelabai svarbu, nes kaimyno parduotuvėn jis gali taip niekada ir neužklysti…

Interneto parduotuvės kūrimas nemokamai atveria kelią visiems prekybininkams, ne tik el. parduotuvių savininkams. Internetu prekaiuja ir paprastai turguose stovintys prekeiviai. Taip galima padidinti pardavimus, nes turgus paprastai veikia anksti ryte (iki pietų), o nemažai pardavimų atliekama vakaro metu, žmonėms grįžus iš darbo. Tam el. parduotuvė gali tinkamai pasitarnauti. Svarbiausia, į ją neinvestuojama nė lito, tik laikas, kurį pardavėjas sugaišta suvesdamas informaciją ir prekes.

Visada šį įrankį galima išbandyti, prieš galutinai apsisprendžiant, ar tikrai norite imtis el. verslo. LeShopo.lt yra prieinamas ne tik Lietuvos, bet ir viso pasaulio verslininkams. Tikėsimės, šis projektas bus tobulinamas ir atras savo vartotojų ratą Lietuvoje ir užsienyje.