ecolines

ECOLINES autobusai atsiliepimai

Rate this post

ecolinesSunku įsivaizduoti, kad kažkas gali nemėgti keliauti. Tai puikus būdas turiningai ir įdomiai praleisti laiką, pažinti naujus žmones ir pamatyti gražiausias vietas. Labai džiaugiuosi, kad pastaruosius kelerius metus išpopuliarėjo savaitgalinės kelionės į Europos miestus. Dabar labai greitai galima rasti puikių pasiūlymų už priimtiną kainą.

Man teko keliauti tiek lėktuvu ar traukiniu, tiek automobiliu ir autobusu. Pastarasis būdas patiko labiausiai, nes nereikia rūpintis kas vairuos. Vairuotojui tenka ne tik didžiulė atsakomybė, bet ir didžiausias vargas. Žinoma, keliaujant su draugų kompanija mes pasiskirstom kas vairuoja, bet norinčių atsiranda nedaug.

Šį kartą nusprendėme, kad reikia keliauti autobusu tam, kad niekam netektų vargti vairuojant. Pasirinkome kaimyninę šalį, nes nenorėjom keliauti labai toli. Tam puikiai tiko Ryga. Internete labai daug pasakojimų ir gerų atsiliepimų iš keliautojų apie nuostabiąją Latvijos sostinę. Nenorėdami nusivilti pirmąja tolimesne kelione autobusu, pasiskaitę atsiliepimus apie ECOLINES, būtent ir pasirinkome šį vežėją. Taigi, viskas prasidėjo nuo bilietų įsigijimo. Tiesą pasakius, perkant internetu bilietus sistema pasirodė ne itin patogi. Tik po to radau informacinį video kaip pirkti bilietą. Tai pagrindinis trūkumas. Tačiau, pasidomėjus kainomis perkant iš autobusų stoties kasos ir internetu, tai mes išleidome mažiau pinigų, nei, kad būtume sumokėję kasoje. Taigi, pagrindinį trūkumą atpirko mažesnė kaina.

ecolines autobusasNors bagažo neturėjome daug, tačiau kitą kartą galima pasiimti ir daugiau daiktų, nes bagažo skyrius buvo pustuštis, o rankinį bagažą pasidėjome salone. Iš Kauno išvykome nustatytu laiku, o ir kelionė neprailgo. Labai nustebino geras interneto ryšis visos kelionės metu. Dar viena gera žinia keliaujantiems autobusu – Wi–Fi internetas nemokamas. Išalkus ar ištroškus galima užsakyti maisto ar gėrimų. Labai paslaugi stiuardesė maloniai bendravo su visais keleiviais. Nors kelionė truko apie 4 valandas, tačiau sėdėti buvo labai patogu. Kažkada teko keliauti senu autobusu, tai prisiminus kaip skaudėjo kojas nesinorėjo ir šį kartą keliauti taip pat, tačiau to neteko patirti. Atvykus į Rygą mus išlaipino Rygos autobusų stotyje, o iki Rygos oro uosto autobusas nevažiuoja, tačiau iš čia nebuvo sudėtinga pasiekti Rygos centrą.

Savaitgalinė kelionė į Rygą buvo puiki. Mums pasisekė tiek su transportu, tiek su kainomis. Net ir oras buvo labai palankus, nors prognozė žadėjo lietų, bet skėčių taip ir neišsitraukėme iš lagaminų.