Namai bei Interjeras

Durų rankenos pasirinkimas

duru rankenos pasirinkimasJeigu Jums pabodo susikurtas namų stilius arba paprasčiausiai esamas nebeatlieja paskirtos funkcijos – tokiu atveju reikia ieškoti būdų, kaip galima namus prikelti naujam gyvenimui. Kartais užtenka smulkmenos, kad viskas kardinaliai pasikeistų. Šiuo atveju durų rankenos keitimas yra tarsi kelias į lobį. Nereikia didelės investicijos, nereikia skirti daug darbo, kai ši smulkmena gali Jums padėti kur kas labiau atšviežinti savo namų stilių.

Dėl itin plataus durų rankenų pasirinkimo gali būti gana sunku nuspręsti, kokia labiausiai tinka. Žinoma, visada norisi atrasti patį geriausią variantą iš visų, tačiau esant tokiai plačiai pasiūlai gali būti sunku suvokti, kuris tas geriausias.

Norėdami kiek palengvinti durų pasirinkimą nurodome kriterijus, kurie dažniausiai yra svarbiausi ieškant tinkamiausios durų rankenos. Drąsiai palyginkite kuo daugiau variantų, kad atrastas Jums visapusiškai tiktų. Juk net ir tokia smulkmena kaip rankena gali prisidėti prie namų kūrimo.

Durų rankenos veikimo mechanizmas

Pirmiausia Jums reikia įvertinti, kad galima pasirinkti labai daug skirtingų durų mechanizmų ir priklausomai nuo savo poreikių atrasti tiek tradicines rankenas, kurio dažniausiai spaudžiasi žemyn, tiek kiek netradicines, kurios atsidaro pasukus rankena į šoną. Pagal savo poreikius bei galimybes galite pasirinkti Jums tinkamą. Nepamirškite įvertinti ir patogumo, kadangi dažnai mažiems vaikams sunkiai sekasi daryti ratu besisukančias rankenas. Ar norite, kad vaikas lengvai nueitų į tą kambarį, kur jam reikia, o gal specialiai nenorite, kad ji eitų visur, kur tik gali.

Medžiaga iš kurios pagaminta durų rankena

Taip pat naudinga įvertinti iš kokios medžiagos pagaminta durų rankena Jums labiausiai tinka. O šiuo atveju pasirinkimas yra itin platus. Nuo plastikinių iki medinių bei net tokių, kurios yra dekoruotos brangiuoju metalu. Čia jau viskas remiasi į kiekvieno žmogaus poreikius, tad labai džiugu yra tai, kad galima pasirinkti iš itin plačios pasiūlos ir kiekvienas gali atrasti tai, kas jam labiausiai tinka.

Medžiagų yra labai įvairių ir pagaminti rankeną sėkmingai galima iš bet kurių. Taigi, jeigu nerandate tokios rankenos, kuri Jums labiausiai tiktų – visada galite kreiptis į profesionalus, kurie yra pasiruošę sukurti pagal Jūsų asmeninį poreikį.

Durų rankenos stilius

Dažnai medžiaga nulemia ir stilių, o jis yra labai svarbus. Viena durų rankeną gali visiškai pakoreguoti kambario interjerą. Ir tai yra visiškai natūralu, kadangi net ir pats mažiausias kambario akcentas gali traukti į save dėmesį labiausiai. Ypač šiais laikais kai taip dominuoja minimalistinius stilius ir net paprasčiausi kambario dekoro akcentai kuria visumą, kuria ir patraukia aplinkinių akį.

Rekomenduojame pirkti internetu kadangi tai kur kas patogesnis ir paprastesnis būdas greitai ir paprastai palyginti gana daug įvairiausių pasirinkimo galimybių.

Kaina, kurią galite sau leisti

Galiausiai, durų rankenos pasirinkimas varijuoja priklausomai nuo Jūsų biudžeto. Nusistatyti pinigų sumą yra labai patogu, kadangi tokiu atveju galėsite tikslingai ieškoti ir peržiūrėti tik tuos pasiūlymus, kurie yra labiausiai tenkinantys Jūsų piniginės poreikius.

Naudojantis elektroninėmis prekybos vietomis lyginimas yra kur kas patogesnis ir paprastesnis.

Kuo daugiau variantų palyginsite – tuo labiau Jums tinkamą pavyks atrasti. Šiuo metu labai giriamos elektroninės prekybos vietos, kurios suteikia galimybę patogiai ir greitai atrasti tai, ko labiausiai reikia. Naudojantis filtrų pagalba galite susipinti su pasiūla, kuri Jums yra prieinama ir sutaupius daug laiko pasirinkti tokią rankeną, kuri tarnaus Jums labai ilgai!