Kita

Drąsios mados tendencijos

Ko gero, ne kartą teko girdėti ir įsitikinti, jog mada įprastai kartojasi – grąžina į spintas tai, ką nešiojo mūsų mamos ar kai kuriais atvejais ir močiutės. Taigi, turbūt svarstote, kokie gi drabužiai galėtų būti madingi ir pagyvinantys jūsų dabartinį stilių?

  1. Ar prisimenate tą „neformalę“ klasiokę, stebinusią visus savo aprangos pasirinkimais? Pagrindinis jos akcentas – kerzai – tai sprendimas, kuris yra madingas iki šių dienų. Tik šįkart juos geriausia derinti ne prie tokių pat griežtų drabužių, bet – priešingai, prie romantiško stiliaus derinių, pabrėžiančių mergaitiškumą ir švelnumą. Kerziniai batai neleis tokiam įvaizdžiui atrodyti pernelyg saldžiai ir nuobodžiai.
  2. Odinės striukės daugelį metų siejasi su „kietu“ ir stilingu įvaizdžiu. Nūdiena – ne išimtis. Vertėtų neapsiriboti paprasta odine striuke ir ją šiek tiek patobulinti įdomesnėmis detalėmis. Šiuo atveju galima naudoti kniedes, kutus ar spalvotus siūlus. Jeigu drabužį tobulinsite pati, būsite tikra, jog niekas kitas neatrodys taip, kaip jūs.
  3. Flaneliniai marškiniai ir vėl madingi. Galima rinktis įvairių raštų ir formų derinius, tačiau sena-gera juodos ir raudonos kombinacija bus itin populiari ir vertinama mados ekspertų.
  4. Jeigu vaikystėje marškinius ant klubų rišdavote dėl patogumo, dabar tai galite daryti norėdamos atrodyti stilingai. Negana to, kai kuriais atvejais tai pabrėžia dailią figūrą, ypač tuo atveju, jei pasirenkate tamsesnių spalvų audinius.
  5. Nepamirškite ir džinsinių švarkų. Jie užkariaus jūsų spintas ir papildys tiek trikotažinių marškinėlių, tiek ir lengvų gėlėtų suknelių derinius.

Kaip bebūtų, tai tik keli iš daugelio pavyzdžių, kuriuos jūs galėtumėte pasitelkti, jei norite atnaujinti savo įvaizdį. Kita vertus, labai svarbu atsižvelgti ne tik į tai, kokios yra šiuolaikinės mados, tačiau ir į tai, koks yra jūsų individualus skonis. Puikiai suprantama, kad tai, kas patinka ir tinka vienoms, gali visiškai nepatikti ir netikti kitoms, todėl natūralu, kad bandant sukurti savo asmeninį stilių, būtina atsižvelgti į daugybę skirtingų aspektų, nuo kurių galiausiai tiesiogiai priklauso ir galutinis rezultatas.

Naudingais mados patarimais dalinasi http://maksi.lt/