dovanos vyrams

Dovanos vyrams – galvos skausmas moterims

Rate this post

dovanos vyramsVyrai dažnai skundžiasi, kad išrinkti dovaną dailiajai lyčiai išties sudėtinga užduotis. Nesąmonė! Moterys kaip šarkos: joms visada patinka gauti blizgių ir nepigių dovanų, todėl vyras niekada neprašaus padovanojęs juvelyrikos dirbinių, laikrodį ar dailią odinę piniginę. O štai dovanos vyrams kiek sudėtingesnė užduotis. Taigi, pažvelkime į populiariausių dovanų penketuką ir įvertinkime, kada jas galima dovanoti savo „princui ant balto žirgo“, o kada geriau paieškoti kitų dovanų idėjų.

  • Kaklaraištis ir marškinių sąsagos. Išties labai rafinuota ir vyriška dovana, kuri maloniai nustebintų vyrą, mėgstantį prabangą ir oficialų aprangos stilių. Tiesa, niekam ne paslaptis, kad moterys kiekvieną savo aprangos detalią kruopščiai suderina, lygiai tokia pat situacija ir su vyrais, tik jie apie tai garsiai nekalba. Pirkdama kaklaraištį, gerai pagalvokite, kokią spalvą labiausiai mėgsta jūsų vyras ir prie ko naująjį aksesuarą galės priderinti. Visgi, jei neturite idėjų, rinkitės pilką spalvą ir įvairius jos atspalvius. Pilka yra neutrali spalva ir besąlygiškai dera prie visko. Tuo tarpu, sąsagos turėtų būti priderintos prie vyro laikrodžio.
  • Malonios smulkmenos. Mums, moterims, visada malonu gauti iš vyro, kad ir menkutę, bet širdį glostančią smulkmeną: puodelį, nuotraukos rėmelius su bendra fotografija ir pan. Juk už viską yra svarbesnis parodytas dėmesys. Vyrai irgi mėgsta dėmesį, tačiau yra racionalesni ir mažiau vadovaujasi emocijomis. Todėl dovanos vyrams turėtų būti praktiškos, jie numėgsta savo vyriško „urvo“ apsikrauti mielomis, dažnai dėmesį braškančiomis smulkmenomis. Tad, nenustebkite, kad jūsų išrinktasis labiau vertins jūsų nupirktas kojines už kelis litus, o ne ilgai ieškotą įsimylėjėlių statulėlę.
  • Geri prisiminimai. Dovana ne visada turi būti apčiuopiama, juk kartais yra reikšmingesnis laikas praleistas kartu. Tad, visada galite savo vyrą ar mylimąjį nustebinti įspūdingu pramogų savaitgaliu. Tiesa, atminkite, kad dovaną perkate ne sau, todėl ji turėtų pirmiausia patikti jam. Tarkim, jei esate operos ar teatro gerbėja, o jūsų vyras mieliau savaitgalio popietę praleistų miške, lakstydamas su dažasvydžio šautuvu letenose, turėtumėt nusiteikti sportiškai ir prisidėti prie jo, o ne per prievartą tempti į „Paryžiaus katedrą“. Visgi, jei vyrui patinkančios pramogos, jūsų visai nežavi, geriausia ieškoti neutralaus kompromiso, pavyzdžiui, šokolado degustacijos.
  • Kvepalai. Tai išties labai intymi dovana, jei su savo širdies draugu esate dar pakankamai trumpą laiko tarpą ir iki galo jo gerai nepažįstate, vertėtų vengti tokios dovanos, nes galite stipriai prašauti pro šalį. Žinoma, tikras džentelmenas niekada nepasakys, kad jam nepatinka kvepalų aromatas, tačiau širdyje liks šiek tiek nusivylęs. Tad, jei nusprendėte dovanoti kvepalus, tiksliai išsiaiškinkite, kokį kvapą jis mėgsta, o dar geriau, jei kvepalus jis išsirinktų pats.
  • Žaisliukai  dideliems berniukams. Kompiuteriniai žaidimai, mobilus telefonas, planšetinis kompiuteris ir pan. – idealios dovanos vyrams. Manote, kad tai neromantiška? Velniop tą romantiką, gavęs tokią dovaną, vyras jus nešios ant rankų, nes jūs būsite pataikiusi tiesiai į dešimtuką. Tiesa, šios dovanos nėra pigios, todėl jei esate gyvenimo kryžkelėje ir nežinote, kaip pasisuks jūsų tolimesni santykiai, apsiribokite kuom nors paprastesniu.

Visgi, jei manote, kad dovanos vyrams yra sunkiai įkandama užduotis, tiesiog paklauskite jo, ko jis norėtų. Gal iš karto atsakymo ir nesulauksite, tačiau gerai viską apmastęs jis tikrai pasakys, ko nori.