Vienas pagrindinių verslo šūkių yra „pirk pigiai – parduok brangiai“.Didmeninės prekybos drabužiasi verslas nesiskiria. Jei norite pradėti drabužių verslą, geriausias būdas pirkti drabužius pigiai – pirkti juos didmeniniais vienetais. Taip galite pridėti savo antkainius, o tada parduoti prekes, gaudami pelną. Pirkti drabužius didmeniniais vienetais nėra sunku, kai turite patikimus tiekėjus.
Pirmiausia – būkite legalūs
Norėdami vykdyti drabužių verslą, turėsite užtikrinti visus reikalingus leidimus ir licencijas verslui vykdyti. Didmeninė prekyba drabužiais Lietuvoje pradėti lengviausiai su individualios veiklos pažymėjimu. Verslo draudimas – dar vienas svarbus aspektas kurį privalu apsvarstyti.
Nustatykite savo aprangos nišą
Kas yra jūsų tikslinė rinka? O kokio tipo drabužius norite parduoti? Ar norite specializuotis į vaikų drabužius, prekybos tinklą ar moteriškus drabužius? Jei neturite pasirinkimo, pasižvalgykite po savo vietovę, kad pamatytumėte, kurioje rinkoje yra nepakankamai aptarnaujama. Tada stenkitės užpildyti tą nišą.
Nustatykite bendrą strategiją
Prieš pradėdami investuoti į prekes, turėtumėte išsiaiškinti savo pirkimo strategiją ir tai, ar pirksite didmeninę prekybą dideliais drabužiais iš užsienio, ar ieškosite tiekėjų Lietuvoje. Jei perkate iš užsienio gamintojo, galite sumokėti mažiau pinigų, tačiau gali tekti pirkti didesnį kiekį drabužių vienu metu. Taip pat yra tikimybė, kad susidūrę su prekybininkais iš užsienio, galite susidurti su komunikacijos ar logistikos problemomis.
Jei dirbate su tiekėjais Lietuvoje, galite išleisti daugiau drabužių pirkimui, tačiau greičiausiai bus lengviau susitarti su savo tiekėjais. Jūsų pasirinkimas priklauso nuo jūsų biudžeto ir to, kiek jums gali būti prieinamas darbas tarptautiniu mastu.
Didmenininkų paieška
Kai jau turite savo verslo planą ir teisinę struktūrą, laikas pradėti dirbti su didmeniniais tiekėjais. Santykiai yra pagrindinis didmeninės prekybos aspektas, todėl norėsite investuoti ir laiko, ir pinigų ieškodami geriausių didmenininkų.
Yra keletas būdų, kaip surasti drabužių didmenininkus. Pirma galimybė – rasti įmonių svetaines, kurios atstovauja keliems drabužių prekės ženklams. Kitas dalykas yra apsilankyti prekės ženklo, kurį norėtumėte parduoti, tinklalapyje. Paprastai šių svetainių viršuje arba apačioje galite rasti nuorodas į didmeninę informaciją. Tačiau geriausia praktika – susisiekti su prekės ženklu ar didmenininku naudodamiesi tiesiogiai, naudojantis nurodytais kontaktais.
Kreipimasis į didmenininkus
Daugeliu atvejų galite kreiptis dėl iškilusių klausimų tiesiogiai, didmenininkų svetainėje. Nors jums gali būti patarta paskambinti atstovui telefonu arba susisiekti el. paštu. Paraiškų teikimo procesas gali būti paprastas, nors elitinių prekių ženklų didmenininkai gali gali taikyti papildomų sąlygų, kol jūsų verslas pasieks tam tikras apyvartas.
Turėsite pateikti įrodymų, kad vykdote teisėtą verslą. Į šį įrodymą paprastai įeina jūsų verslo liudijimo, perpardavimo leidimo ir tam tikrais atvejais sąskaitų faktūrų iš kitų didmeninių sąskaitų, kurias jau turite, kopijos. Būtinai paklauskite didmenininko ar prekės ženklo atstovo apie jų sąlygas, įskaitant kainų nustatymo taisykles ir kaip nustatyti kredito sąlygas.
Santykių plėtojimas su tiekėjais
Užmegzkite tvirtus ryšius su didmeniniais tiekėjais, kad jūsų verslas būtų sėkmingas. Kai gerai dirbsite su didmeninės prekybos atstovu, greičiausiai galėsite džiaugtis pageidaujama kainodara, galimybe prekiauti pagal užsakymą ir pritaikyti mokėjimo sąlygas. Gerbkite savo atstovo laiką, apmokėkite sąskaitas iki nurodyto termino.
Kiti variantai
„Drop -shipping“ yra perspektyvus pasirinkimas parduodant drabužius. Tai mažmeninės prekybos būdas, kuomet didmeninė produkcija prekiauja pardavėjai, patys neturintys ir nesandeliuojantys prekių atsargų.
Daugelis žmonių, kurie parduoda didmeninius drabužius, mėgsta šią parinktį, nes jiems nereikia įsigyti prekėmių ir nėra jokių įsipareigojimų įvykdyti prekių ar jų atsargų. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai priimti užsakymus.
Tačiau pelno skirtumas, ne visada yra palankus pardavėjui, ir į tai verta atsižvelgti.
Trumpai
- Susitvarkykite reikiamus dokumentus veiklai pradėti.
- Nustatykite savo potencialų pirkėja.
- Pasirinkite tinkamą prekybos strategiją.
- Susisiekite su įvairiais didmeninės prekybos drabužiais atstovais.
- Palaikykite glaudžius santykius su tiekėjais.
Tai tik trumpas aprašymas, ko reikia, norint prekiauti drabužiais. Sėkmingo verslo!