Dažniausiai apie draudimą prisimenama kartą metuose

Rate this post

Dažniausiai apie draudimą prisimenama kartą metuose – kuomet baigiasi transporto priemonės ar kitokios rūšies draudimo sutartis. Kartais apie tai prisimename patys, kartais primena draudimo bendrovė nenorėdama prarasti kliento. Deja, ne visuomet turime laiko nuvykti iki draudimo brokerio, ypač jei darbo laikas sutampa su Jūsų darbo laiku. Tokiose situacijose ypatingai gelbsti draudimas internetu.

Apdrausti transporto priemonę internetu yra juokų darbas, kadangi draudėjui pateikus Lietuvoje registruoto automobilio valstybinį numerį bei keletą kitų duomenų, kuriuos galite rasti automobilio techniniame pase, draudėjas gali apskaičiuoti kainą ir pateikti priimtiniausia abiem šalims variantą.
Vėliau tereikia atsiimti draudimo polisą arba draudėjas gali jį atsiosti paštu. Be to, yra galimybė gauti draudimo polisą ir elektroniniu paštu, tereikia namuose turėti spausdintuvą ir jį atsispausdinti. Toks draudimo polisas visiškai atitinka įprastą. Taip pat, apie tai, jog automobilis draustas net neturint draudimo poliso mato ir policiją bei kitos institucijos, turinčios teisę prieiti prie tokių duomenų.

Be akivaizdaus privalumo – sutaupomo laiko – draudimas internetu neretai yra pigesnis nei įsigyjant jį apsilankymo pas draudėją metu. Siekiant populiarinti draudimo internetu įsigijimą klientams yra taikomos įvairiausios nuolaidos, paskatinimai ar loterijos. Be to, naudojantis draudimo tarpininkų paslaugomis, kurie norėdami pritraukti daugiau klientų mažina kainas, taip pat, jiems nereikia išlaikyti didelių, patogiose klientams vietose esančių biuro patalpų, kadangi teikiant draudimo paslaugas internetu itin retai susitinkama su klientais biuruose.

Nors draudimas internetu sparčiai populiarėja, tačiau vis dar pasitaiko į internetu teikiamas paslaugas labai atsargiai ir neigiamai. Dažniausiai taip nutinka dėl nepasitikėjimo internetiniais pinigų pervedimais, kai kurie žmonės yra įpratę matyti pardavėją gyvai ir nematydami jo jaučiasi lengvai apgaunami, įtarinėja. Populiarėjant internetu vystomoms paslaugoms daugiau dėmesio skiriama ir saugumui, todėl visiškai nepasitikėti internetiniais pinigų pervedimais ar tik internetu savo veiklą vystančiu draudėjų nereikėtų. Be to, visada galima papildomai pasidomėti apie konkretų pardavėją, jo interneto svetainę, paskaityti jau pirkusių atsiliepimus.

Kita priežastis, dėl kurios bijoma įsigyti automobilio draudimą internetu – pasklidęs gandas, jog namuose spausdintas draudimo polisas atrodo lyg falsifikatas. Lietuvoje veikianti sistema leidžia daugumai įstaigų net ir nematant draudimo poliso pagal tam tikrus automobilio duomenis nustatyti, ar automobilis yra apdraustas, ar ne, todėl baimintis dėl galimų nesusipratimų nereikėtų.
Draudimas internetu artimu metu gali visiškai pakeisti tradicinį draudimo įsigijimą vykstant į draudėjo biurą, taip sutaupant tiek laiko, tiek lėšų bei suteikiant galimybę apsidrausti Jums patogiu laiko ir patogioje vietoje – nors ir vidury nakties nuošalioje sodyboje. Vienintelis reikalavimas – veikiantis interneto ryšys.