Grožis, Sveikata

Dantų implantavimas – ilgalaikis sprendimas

Netekus danties neretai tenka patirti didelį diskomfortą, tad svarbu pagalvoti apie sprendimus, kurie gali padėti to išvengti. Vienas moderniausių pasirinkimų – tai dantų implantavimas, kuris gali pasiteisinti tikrai dažnais atvejais. Visai nesvarbu, kiek dantų esate netekę – vieno, dviejų ar daugiau, šis sprendimas iš tiesų gali būti vienas palankiausių. Jums tereikia pasirinkti tokią kliniką, kurioje ši procedūra yra atliekama palankiausiomis sąlygomis, ir greitai galėsite susitarti dėl reikalingos paslaugos suteikimo.

Dantų implantavimo privalumai

Dantų implantaiNors neretai manoma, kad dantų implantavimas – ilga, skausminga ir varginanti procedūra, kurios kaina yra labai didelė, tačiau tai tikrai nėra tiesa. Dantys yra implantuojami keliais etapais, ir galite būti užtikrinti, kad tai nebus varginantis procesas. Dantų implantavimo kaina skirtingose klinikose gali labai varijuoti, tad tikrai visada galsite atrasti tokią kliniką, kurioje nustatytos kainos būtų pačios palankiausios. Vienas didžiausių implantavimo privalumų yra tai, kad dirbtiniai dantys atrodo tikrai labai natūraliai, tad galite būti garantuoti, kad niekas nė neįtars, kad jūs turite implantą. Taip pat svarbu ir tai, kad implantuoti dantys yra ilgaamžiai – net kelis dešimtmečius jums gali netekti galvoti apie senų implantų keitimą naujais. Taigi, toks pasirinkimas tikrai gali būti vienas palankiausių.

Dantų implantavimo etapai

Kaip ir bet kokios kitos odontologinės procedūros, kokybiškas dantų implantavimas pradedamas nuo pirminės apžiūros. Odontologas įvertins jūsų dantų būklę, ir galės nustatyti, kiek implantų reikės. Taip pat šios apžiūros metu gali būti nustatoma, ar kaulinio audinio pakanka, kad būtų galima įgręžti implantą, ir tuo atveju, jei kaulinis audinys bus nepakankamas, gali būti skiriamas kaulo priauginimas. Kito vizito metu jau gali būti įgręžiamas implantas. Nors dažnai baiminamasi, kad ši procedūra gali būti pernelyg skausminga, tačiau tai tikrai nėra tiesa. Procedūros metu yra taikomi nuskausminamieji, tad jums tikrai neteks patirti diskomforto. Ši procedūra netruks labai ilgai, ir tuomet įgręžtas dantų implantas bus paliekamas gyti. Paskutinis implantavimo etapas – tai viršutinės danties dalies pritvirtinimas. Dirbtinis dantis bus pagamintas individualiai, taip pat bus atitaikoma ir reikalinga danties spalva. Po šios procedūros jau galėsite džiaugtis natūraliai atrodančiais dantimis ir kur kas estetiškesne šypsena.

Dantų implantavimas – tai procedūra, kuri reikalinga ne vien tik dėl estetikos ar kramtymo funkcijos užtikrinimo. Taip pat svarbu ir tai, kad dantų implantai padeda apsaugoti žandikaulius nuo jų nykimo. Dantų svarba yra kur kas didesnė nei įprasta manyti, tad visada verta pagalvoti apie dantų implantavimą. Ši procedūra pasiteisins, jei iškrito vienas ar daugiau dantų, ir svarbu yra tai, kad implantai nekenkia šalia esantiems dantims ir nekelia jokio diskomforto. Taigi, tikrai verta pasvarstyti apie šią galimybę.