Dantų implantavimas ar protezavimas – ką rinktis

Rate this post

Kartais dantų implantacija kaip sąvoka ar procedūra žmonėms skamba gana sudėtingai ir ne itin maloniai. Iki šiandien vis dar manoma, jog su protezavimu ir implantavimu turėtų būti susiję tik senyvi žmonės, kurie savo natūralių dantų jau nebeturi. Tačiau specialistai pastebi, jog iš tiesų šiandien tai paprasta procedūra, kuri reikalinga praradus dantis.

Dantų implantai – tai nedideli sraigteliai, kurie yra įsukami į dantų vietą tam, kad būtų galima į burną įdėti impantus arba vainikėlius, plokšteles. Todėl labai dažnai dantų implantacija tampa pagrindiniu gydymo būdu, galinčiu padėti žmonėms, netekusiems keleto ar net visų savo dantų.

Dažniausiai pacientai dėl dantų implantų kreipiasi tuomet, kai:

  • Suserga ankstyva parodontoze,
  • Dantys sugenda ir dalis jų pašalinami.
  • Patekus į nelaimingą atsitikimą ir netekus dantų.
  • Po traumos netekus dantų.
  • Netekus dantų dėl senatvės.

Visais šiais atvejais žmonėms reikalinga dantų impantacija, kuri šiandien profesionaliai atliekama kone visose odontologijos klinikose bet kokiame Lietuvos mieste. Prieš renkantis tokį gydymo būdą, labai svarbu atminti, jog dantų implantavimas Vilniuje ar kitame mieste nėra šiaip sau eilinė procedūra, tai ilgas procesas, reikalaujantis kantrybės. Todėl prieš renkantis šią paslaugą privalu apsilankyti pas specialistas. Jūsų odontologas apžiūrės Jus ir įvertint, kokio tipo dantų implantai Jums tiktų ir kaip turėtų vykti gydymo planas. Tuomet, sudarius planą, galima imtis darbų. Geras specialistas pasirūpins, kad tinkamai atlikti darbai nudžiugintų Jus puikiais rezultatais. Profesionalus dantų implantavimas leis vėl šypsotis, pasitikėti savimi ir savo išvaizda.

Žinoma, siekiant aukščiausio paslaugų rezultato, labai svarbu ir tai, kad pacientas taip pat rūpintųsi savo sveikata ir dantų priežiūra. Tad net jei ir dantų implantacija buvo atliktas profesionalaus specialisto, implantai funkcionuos geriau prie dar kelių paprastų sąlygų:

  • Jei atsisakysite žalingų įpročių, tokių kaip rūkymas.
  • Jei  profesionaliai burnos higienai rinksitės tik patikimus specialistus.
  • Jei kasdien tinkamai valysite dantis ir palaikysite burnos higieną.
  • Jei sveikai maitinsitės ir vengsite netinkamų produktų, tokių kaip vaisvandeniai, kava, raudonas vynas.

Nepriklausomai nuo to, kurią procedūrą nuspręsite rinktis, kvalifikuoti Clinicdpc.lt odontologijos klinikos specialistai visada pasiryžę Jums padėti ir patarti.