Daikin Altherma oras-vanduo šilumos siurbliai – mikroklimato valdymo sprendimas, ieškantiems geriausio

Rate this post

Lietuva yra ypatingoje klimato zonoje. Žiemą pas mus labai šalta, o vasarą – karšta. Dėl to, kone ištisus metus, beveik visi namų ūkiai susiduria su mikroklimato valdymo iššūkiais. Jeigu vasarą paliksite pravirus langus, rizikuojate prisileisti vabzdžių arba nemalonių kvapų. Na, o žiemą naudingas dujinis katilas, vasarą patalpų neatvėsins. Tad nenuostabu, kad vis daugiau vartotojų dairosi universalių mikroklimato valdymo sprendimų. Čia į paieškos zoną iš karto turėtų patekti bene populiariausi šiuo metu Daikin Altherma aukštos temperatūros šilumos siurbliai. Nesvarbu ar norite vėsesnio, karštesnio ar gaivesnio oro, mikroklimato valdymo srityje tai yra sprendimas, ieškantiems šiuolaikiškos kokybės bei aukščiausio lygio efektyvumo. Pasižiūrėkime, kuo Daikin Altherma 3 išsiskiria iš minios!

Didžiausi galvos skausmai vartotojams dėl įprastų oro kondicionierių – išspręsti

Kuomet paminimi oro kondicionieriai ir šilumos siurbliai, daug kas juos įsivaizduoja tik kaip sprendimą, skirtą karštuoju metų laiku. Tačiau jau seniai aišku, kad šilumos siurbliai ne tik vėsina, bet gali ir pašildyti patalpas. Štai pavyzdžiui Daikin oro kondicionieriai 3 H HT gali efektyviai šildyti net tuomet, kai lauke yra -28 laipsniai Celsijaus.

Daug kas taip pat galvoja, kad oro šildymas tokiu būdu yra neefektyvus, o patys įrenginiai – triukšmingi. Tiesa ta, kad Daikin Altherma 3 šildymo plotas gali siekti net iki 400 kv.m., o labai daug kas priklauso nuo pačios sistemos įrengimo. Vos iš 1kW elektros, A+++ efektyvumo klasės įrenginys gali pagaminti 4 kW šiluminės energijos, nes dar 3 kilovatus paprasčiausiai pasiima iš oro. Trumpiau tariant, tik 35% visos veikimui reikalingos energijos yra elektra. Tai – taupus sprendimas.

Na, o dėl triukšmo, tai trigubas garsą izoliuojantis sluoksnis garantuoja tylų veikimą ir netrikdo įprastos buities, neblaško triukšmu. Veikimo garsas yra 35-38 dBA diapazone arba tyliau nei paukščių čiulbėjimas ir panašiai, kaip bibliotekoje…

Daikin Altherma – vienas sprendimas visiems poreikiams

Kaip jau išsiaiškinome, šiuolaikiniai kondicionieriai nėra tik vėdinimo sprendimai. Jie gali ir šildyti orą. Na, o Daikin kondicionieriai Altherma 3 ne tik šildo ar vėsina orą, tačiau gali turėti ir autonominę talpą vandeniui bei gali jį pašildyti net iki 70 laipsnių Celsijaus temperatūros. Tai reiškia, kad įsirengus Altherma 3, jums teoriškai nebereikia jokios kitos šildymo ar vėdinimo sistemos. Nors, norint dar didesnio efektyvumo, šį siurblį nesunku suderinti su saulės kolektoriais, taip dar sumažinant savo namų išmetamo CO2 pėdsaką bei puoselėjant tvarią energetiką.

Jums net nereikia išvedžioti naujų vamzdynų. Daikin Altherma 3 oras-vanduo sistema lengvai suderinama su seniau montuotais vamzdynais ir/ar radiatoriais. Tiesą pasakius, priklausomai nuo turimos erdvės bei ploto, jūs galite sumontuoti tokią sprendimo versiją, kuri tinka labiausiai. Sistemą sudaro išorinis blokas (nuo 14 iki 18kW galingumo) ir trys skirtingi vidiniai blokai. Du iš jų yra pastatomi su integruotu boileriu, o trečiasis – kompaktiškas, ant sienos montuojamas siurblys, su kuriuo, jeigu yra poreikis šildyti vandenį, reikalingas atskiras boileris. Visi Daikin Altherma 3 H HT šilumos siurbliai gali būti valdomi su išmanios programėlės pagalba. Nebūtina keltis iš lovos arba eiti iki pačio siurblio, kad padidintumėte ar sumažintumėte temperatūrą bei kažkaip pakeistumėte mikroklimatą patalpose.