Busto paskolos palukanos
Finansai

Būsto paskolos gavimas

Busto paskolos palukanos

Jei jūs norite įsigyti savo pirmąjį nuosavą būstą, tačiau neturite asmeninių santaupų, puikiai suprantama, kad tokiu atveju galvosite apie kreipimąsi į kreditorius. Be abejo, dažniausiai galvojant apie būsto paskolą, svarstoma apie paskolos gavimą iš komercinių bankų. Tačiau nereikėtų pamiršti, kad komerciniai bankai nėra vieninteliai tokių finansinių paslaugų teikėjai, kurie gali suteikti būsto paskolą. Šiuo metu būsto paskolas taip pat teikia ir kredito bendrovės, kredito unijos ir kt. Trumpiau tariant, kiekvienas žmogus, kuris nori gauti būsto paskolą, turi ne vieną galimybę ir didelę pasirinkimo laisvę.

Kita vertus, nevertėtų suprasti klaidingai. Tai tikrai nereiškia, kad būsto paskolos gali būti suteikiamos kiekvienam jos panorėjusiam žmogui. Paskolos yra finansiniai įsipareigojimai, o būsto paskolos suteikiamos labai ilgam laikotarpiui, todėl natūralu, kad žmogus, kuris kreipiasi dėl paskolos būstui, turėtų gauti pakankamas mėnesines pajamas ir neturėti pernelyg daug finansinių įsipareigojimų. Kaip bebūtų, sąlygų, kurios yra taikomos dėl būsto paskolos besikreipiantiems asmenims, yra daugybė. Todėl jei norite gauti būsto paskolą, būkite pasiruošę pakankamai ilgam procesui. Nemanykite, kad viskas įvyks akimirksniu. Kreditoriai privalo atidžiai įvertinti jūsų gaunamas mėnesines pajamas, taip pat jie turi atsižvelgti į jūsų turimus finansinius įsipareigojimus, asmeninę kredito istoriją ir kitus svarbius aspektus.

Pavyzdžiui, jei jūs dirbate mažiau nei vienerius metus ir dirbate ne pagal darbo sutartį, o pagal individualios veiklos pažymą ar verslo liudijimą, labai tikėtina, kad kreditoriai paskolos jums negalės suteikti, kadangi tokiais atvejais jie prašo pateikti deklaracijas už dvejus paskiausius kalendorinius metus. Be to, tokiais atvejais jie ypatingai griežtai vertina dėl paskolos besikreipiantį asmenį, kadangi jis nedirba pagal darbo sutartį. Pastarieji atvejai yra vertinami kaip kur kas rizikingesni. Tuo tarpu, jei jūsų pajamos yra pakankamos, atminkite, kad yra atsižvelgiama ir į jūsų finansinius įsipareigojimus. Jei jie viršija tam tikrą įstatymuose numatytą sumą, kreditoriai negali suteikti papildomos paskolos. Taigi, kaip jau supratote, bandant gauti paskolą, jums yra svarbios ne tik busto paskolos palukanos ir paskolos grąžinimo terminas, tačiau taip pat ir jūsų asmeninė finansinė padėtis.