Burkalifa – kosmetika, verta liaupsių bei pripažinimo

Rate this post

Kiekvienas kosmetikos specialistas siekia, jog jo sukurtas ar parduodamas produktas pasiektų aukštumas. Vieni siekia kuo daugiau pasipelnyti, o kiti – užtikrinti produkto kokybę bei vertę. Burkalifa – vieni iš tų, kuriems rūpi aukščiausia kokybė bei teigiami pirkėjų atsiliepimai.

Susikurkite SPA namuose

Mėgstate palepinti save ir savo kūną, tačiau neturite galimybės dažnai lankytis SPA centruose? Dabar tai ne bėda – susikurkite SPA namuose! Praėjo sunki diena ar savaitė? Pavargote nuo streso? Prisileiskite karšto vandens vonią, negailėkite kvapnių putų, prisipilkite taurę vyno bei pasileiskite mylimos muzikos. Palepinkite odą aromatingu šveitikliu, aliejais bei sviestais, po kurių jausitės lyg naujai gimusi. Susisukite į chalatą, pamaitinkite veido bei rankų odą vitaminų C ir E priturtintais geliais ir kremais, kurie ne tik šviesina veido odą, bet ir užpildo raukšles ir stabdo senėjimą.

Platus asortimentas

Apsilankę Burkalifa internetinėje parduotuvėje nustebsite įvairiausių kremų, muilų, gelių, veido kaukių bei parfumerijos gausa. Moterys, kurioms itin svarbi saugi kosmetika, gali lengvai atsikvėpti – sudėtyje nėra parabenų, silikonų ir dažiklių. Tebūnie natūralumas! Kad ir kokių odos bėdų turite – visada rasite sprendimą. Dažnai sudėtyje rasite žaliosios arbatos ekstrakto, eterinių aliejų, įvairiausių vitaminų, netgi juodųjų ikrų! Trumpai tariant – tikras atgimimas jūsų odai, kuri jums tikrai padėkos.

Kainos ir kokybės santykis

Vienas bene svarbiausių klausimų – ar verta? Kalbėsiu iš savo pusės – tikrai verta. Kol kas neteko girdėti nusiskundimų apie kosmetiką iš paties Izraelio – aukšta kokybė sužavi visas madonas, o poveikis verčia aikčioti visus – tikrai sulauksite pagyrų iš antrosios pusės apie pagyvėjusią, atjaunėjusią odą, o draugai klausinės, kur radote tokio gardaus kvapo kvepalus. Pagaliau turėsite savo grožio deivės paslaptį, jei iki šiol tokios neturėjote. Vos pasirodžius pirmiesiems gerėjimo požymiams paslėpsite odai kenkiančius skaistalus spintoje, ir galėsite ne tik džiaugtis jaunatviška oda be raukšlių, inkštirų bei patamsėjusių paakių, bet ir parodyti pasauliui, jog natūralumas – jėga. Pamirškite apie valandų valandas mėginant pasidaryti tobulą makiažą einant pasivaikščioti, nubėgusį tušą karštą vasaros dieną ar nelygų pudros sluoksnį. Atverkite akis – kiekvienas esame skirtingas, kiekvienas savaip unikalus.

Malonumų ekspertė Rusnė