Kita

Būrimas apie Katę. Pasirinkite katės vaizdą ir perskaitykite, ko tikėtis iš kitos savaitės

Pasirinkite katės nuotrauką, kuri jums labiausiai patinka. Atidžiai pažiūrėkite, koks numeris yra. Katės nuotrauka jums pasakys, ko tikėtis kitą savaitę.

Greitąją prognozę traktuokite kaip orientyrą, o ne dogmą. Viskas yra jūsų sumaniuose rankose ir bus taip, kaip padarysite patys. Sėkmės!

Katė Nr. 1

Romantiškas nuotykis jūsų laukia kitą savaitę. Dėl romantikos net nereikia niekur vykti – viskas vyks jūsų įprastoje vietoje. Dėkokite pasauliui ir sau už tai, kad jūsų gyvenime visada yra vieta džiaugsmui ir meilei. Jūsų pusė labai laukia jūsų švelnumo – atiduokite jai visą savo meilę. Pažvelkite į spindinčias mylimojo akis ir supraskite, kad jos spindi jūsų dėka!

Katė Nr. 2

Kitą savaitę rizikuojate išleisti papildomus pinigus. Išleista yra trumpalaikis džiaugsmas, tačiau tai iš esmės eikvoja biudžetą. Nereikalingų išlaidų metu pabandykite „pagauti save už rankos“ – tik taip galite sumažinti piniginės žalą. Kartais svarbu apdovanoti save už atliktą darbą. Galų gale mes uždirbame tam, kad gautume tam tikrų privalumų. Tačiau kai neverta išlaidauti, „viskas blogai“, o pirkinius paversti nepataisomu pirkimu.

Katė Nr. 3

Kita savaitė bus sunki. Bėda darbe ir santykiuose tave labai slegia. Tačiau nenusiminkite ir galvokite, kad įvyko kažkas nepataisomo. Jūsų sunkumai daugeliui kitų atrodys tik smulkmenos. Pagalvokite, kiek daug gerų dalykų turite, kiek daug gerų yra jūsų gyvenime. Dėkingumo jausmas, taip pat nuoširdus palaikymas tiems, kuriems reikia pagalbos, yra raktas norint išvengti rimtų bėdų jūsų gyvenime.

Katė Nr. 4

Priešingai nei prietarams, ši juoda katė sako, kad kita savaitė bus pažymėta dideliu džiaugsmu. Ne tiek svarbu, ar tai bus netikėtas finansų papildymas, ar santykių su artimuoju pagerėjimas. Daug svarbesnė yra priežastis, leidusi įvykti šiai didelei laimei.

Pagalvok, ką gero padarei praeityje – juk šis veiksmas tikrai buvo tapatus situacijai, kuri tau suteiks džiaugsmo ateinančią savaitę. Tęskite ta pačia dvasia. Sėkmės!