Santykiai
Laisvalaikis

Būdai, kaip pagyvinti santykius

SantykiaiKo gero, būtų sunku rasti žmogų, kuris nenorėtų gražių bei geras emocijas teikiančių santykių. Vis dėlto, kad tai nutiktų, reikia šiek tiek pasistengti, tad ne veltui idealūs santykiai yra prilyginami sunkiam ir nuolatiniam darbui. Na, o ką daryti tuo atveju, jei esami santykiai jūsų nebetenkina? Verta prisiminti, jog susiklosčius tokiai situacijai skyrybos nėra pati geriausia išeitis. Kur kas išmintingesnis sprendimas – įžiebti ugnelę santykiuose. Nežinote, kaip tai padaryti? Juk reikia tik truputį fantazijos. Siūlome keletą būdų, kaip pagyvinti sąntykius.

Neišbandytos pramogos

Kartais tam, kad esami santykiai ir vėl imtų  džiuginti, reikia labai nedaug, pavyzdžiui, išbandyti naujas pramogas. Šiam tikslui tiks viskas, ko dar nesate išbandę su savo antrąją  puse – šokolado ar vyno degustacija, skrydis oro balionu ar romantiška vakarienė prie jūros. Savaime suprantama, tam, kad turėtumėte puikų laiką ir iš naujo atrastumėte vienas kitą, būtinai gerai apgalvoti, kokia pramoga tinka labiausiai. Ją rinkdamiesi būtinai atsižvelkite į savo bei partnerio pomėgius.

Atviri pokalbiai

Svetainė yousavemarriage.com pataria tam, kad išvengti skyrybų reikia daugiau kalbėtis su partneriu. Vis dėlto, jei esami santykiai jūsų nedžiugina jau ilgą laiką, neverta galvoti, jog po gardžios vakarienės ar savaitgalio praleisto SPA centre, situacija pasikeis. Tokiu atveju geriausia išeitis – atviras pokalbis. Jo metu išsakykite, kas jūsų netenkina dabartinėje situacija ir ko tikitės iš  santykių, o po to – išklausykite ir savo antrąją pusę.  Labai svarbu ne tik mokėti išsakyti tai, kas jums nepatinka ir ką norėtumėte keisti, bet ir sugebėti išklausyti savo partnerį. Išsakę savo mintis bei pageidavimus, ieškokite sprendimų, kaip pagerinti savo santykius. Labai gali būti, jog tiek jūsų, tiek jūsų antrosios pusės nepasitenkinimas kyla dėl tų pačių arba dėl labai panašių priežasčių, tad atviras pokalbis yra puiki priemonė, norint pagerinti situaciją.

Sukurkite ritualą, skirtą jums abiems

Ritualas, kuris bus skirtas tik jums dviems, gali tapti puikiu sprendimu, siekiant didesnio suartėjimo ar santykių  pagyvinimo. Tegul tam tikras ritualas tampa smagia tradicija, kuri tęsis ilgą laiką. Koks turėtų būti ritualas? Atsakant į šį klausimą, reikia pabrėžti, jog tam nėra jokių apribojimų, tiesiog duokite laisvę savo fantazijai ir pasirinkite tokį procesą, kuris jums abiems teiktų daug gerų emocijų – savaitgalio pietūs prabangiame restorane ar romantiškas sekmadieninis pasivaikščiojimas po mėgstamą parką ir pan.

Skirkite daugiau dėmesio

Santykiai nebus puikūs ir neteiks džiaugsmo, jei skirsite mažai dėmesio vienas kitam. Šiuolaikiniai jauni žmonės yra labai užimti – studijos, darbas viršvalandžiai jame, įvairi papildoma veikla – visi šie dalykai taip užpildo dieną, jog laiko mylimam žmogui lieka labai mažai. Norėdami pagerinti santykius, apgaubkite viena skitą išskirtiniu dėmesiu. Labai svarbu, kad išskirtinis dėmesys būtų rodomas kasdien.

Užsiimkite nauja veikla kartu

Ar pastebėjote, kad komandinis darbas ar mokymasis suartina žmones? Kodėl šio principo nepritaikius santykiuose? Net nepastebėsite, kaip nauja veikla, į kurią įtrauksite ir savo antrąją pusę, ne tik padovanos daug smagių akimirką, bet ir suartins. Kokią veiklą pasirinkti? Tai gali būti bet kas, ką norite sužinoti ar išmokti ir teikia malonumą jums abiems: jei esate judrūs ir mėgstate šokti – užsirašykite į šokių pamokas, jei norite, kad jūsų savijauta būtų puiki, kartu mokykitės masažo meno ir pan.