Verslas ir Ekonomika

Biurų nuoma Vilniaus senamiestyje – naudinga turintiems verslo sumanymų

Visiems sostinės gyventojams, turintiems puikių verslo idėjų, bet esant mažesnėms pajamoms, neįmanoma tuoj pat nusipirkti biurų. Yra ir tokių pasirinkimų, kaip biurų nuoma Vilniaus senamiestyje. Pagal atliktus tyrimus, kuriuose buvo aiškinamasi kokiame Lietuvos mieste jų nuoma pigiausia šiais metais, rezultatai parodė, jog pigiausia biurų nuoma Vilniuje. Ir šiuo metu apstu laisvų biurų nuomai sostinės senamiestyje. Šiame straipsnyje pasakysime biurų nuomininkų dažniausiai užduodamus klausimus ir į juos atsakysime. Patarsime kodėl verta rinktis biurus nuomai būtent Vilniaus senamiestyje. Taip pat pristatysime modernaus biuro tendencijas.

Biurų nuoma senamiestyje – biurų nuomininkų dažniausiai užduodami klausimai ir mūsų atsakymai į juos

Kiek vidutiniškai trunka biuro paieška Vilniaus senamiestyje?

  • Nuo pirmojo kontakto su klientu iki nuomos sutarties pasirašymo datos, patalpų paieškos procesas vidutiniškai trunka 1-3 mėnesius.

Koks parkavimo vietų skaičius tenka biuro nuomininkams Vilniaus senamiestyje?

  • Skiriamą vietų skaičių automobilių stovėjimo aikštelėje paprastai nulemia nuomojamų patalpų ploto dydis (dažniausiai 35-40m dviems patalpoms yra skiriama viena vieta automobilių stovėjimo aikštelėje).

Koks yra pageidaujamas minimalus nuomos terminas Vilniaus senamiestyje?

  • Remiantis praktika, didžioji dalis verslo centrų minimalų nuomos terminą apibrėžia nuo 3 iki 5 metų. Mažesnį plotą nuomojančių administracinių pastatų savininkai minimalų nuomos sutarties laikotarpį nustato vieneriems metams.

Ar yra galimybė nutraukti nuomos sutartį iki jos termino?

  • Sutartis gali būti nutraukta prieš terminą bet kurios iš Šalių, raštu pranešus ir nurodžius sutarties nutraukimo priežastis kitai Šaliai ne vėliau kaip prieš 30 darbo dienų.

Biurų nuoma Vilniaus senamiestyje –  dėl kokių priežasčių verta rinktis biurus nuomai būtent šioje miesto dalyje?

  • Biurų nuoma yra Vilniaus senamiestyje – dar gegužės pradžioje ji siekė 12 Eur už kvadratą;
  • Šiuo metu biurų nuoma Vilniuje turi daugybę laisvų vietų – 1205 biurai.;
  • Kintant įmonių darbo principams bei poreikiams didesnę paklausą įgis mažesni biurai Vilniaus senamiestyje.

Modernaus biuro tendencijos – kokios jos?

  • Erdvės turi būti lengvai transformuojamos, pritaikomos ar keičiamos priklausomai nuo darbo pobūdžio;
  • Poilsio, žaidimų kambariai ar kolektyvinės erdvės, kuriose atsiradusios mintys ir sprendimai gali sukurti didelę vertę šiuolaikiniam verslui;
  • Nuo kabinetų biuruose vis sparčiau nyksta lentelės su pozicija ar vardu bei pavarde, senoji atsakomybių identifikavimo sistema yra keičiama į naujesnes formas.

Apibendrinant, galima teigti, jog biurų nuoma Vilniaus senamiestyje yra labiau patrauklesnis būdas turėti biurą naujiems verslininkams, negu jų įsigijimas. Juos išsinuomojant sostinėje sutaupoma lėšų ir galite, praėjus tam tikram laikotarpiui, keisti biuro lokaciją. Jei manote, kad Jums nepavyks rasti biuro nuomai – kreipkitės į Nekilnojamo turto brokerius ir svajonė bus išpildyta!