Namai bei Interjeras

Balkonų stiklinimas: mėgaukitės šiluma ir jaukumu

balkonu stiklinimasBalkonų stiklinimas mažai balkono erdvei suteiks išskirtinio jaukumo ir šilumos. Be to, būsite patikimai apsaugoti nuo lauko triukšmo ir nepageidaujamų kritulių. Išradingai panaudojus šią erdvę galima sukurti nedidelį žiemos sodą arba ramią vietą arbatos popietėms. Vis daugiau žmonių nusprendžia balkoną panaudoti kaip darbo kambarį, kuriame galima ne tik dirbti, bet ir pasimėgauti maloniu vaizdu už stiklo.

Nors balkonų stiklinimo paslaugos teikiamos visoje Lietuvoje, daugelis žmonių linkę kreiptis į didmiestyje įsikūrusias įmones ir tai savaime suprantame – dažniausiai stiklinimas Kaune, Vilniuje ar kitame didmiestyje kainuoja mažiau, kadangi šios įmonės siūlo itin patrauklias akcijas. Nuolatos susidurdamos su konkurencija, didžiosios įmonės savo klientus pradžiugina išskirtiniais pasiūlymais ir itin patraukliomis kainomis. Be to, daugelis įmonių teikia ir senų balkono konstrukcijų išvežimo paslaugas.

Balkonų stiklinimas dažniausiai atliekamas siekiant apsisaugoti nuo vėjo, triukšmo ir lietaus. Daugelis žmonių metų metus kenčia nuo nepageidaujamos drėgmės balkone, kuri atsiranda lyjant lietui ar sningant. Nesandariame balkone negalime laikyti mums brangių daiktų, kadangi šie gali bet kada sušlapti. Be to, tokiame balkone neišbus ir kai kurios mūsų auginamos gėlės. Nemaloniai jaučiamės ir nuolatos kęsdami triukšmą, sklindantį iš už lango – juk namuose turėtų viešpatauti ramybė. Apie balkono stiklinimą imame galvoti ir tuomet, kai už lango pasirodo pirmasis sniegas – siekdami mėgautis jaukia šiluma namuose, pagalbos kreipiamės į langų stiklinimo įmones. Šiandien mes galime rinktis iš pačių įvairiausių konstrukcijų – galbūt norime mėgautis berėme sistema, o gal mūsų poreikius atitiktų keli didesni langai? Stiklinimo darbus atliekančios įmonės siūlo ir plačią spalvų paletę, todėl pageidaujamą konstrukciją nesunkiai priderinsite prie bendro būsto interjero ar eksterjero.

Nors balkonų stiklinimo darbus atlieka daugelis įmonių, tačiau tik profesionalūs ir ilgametę patirtį turintys darbuotojai gali įgyvendinti visus mūsų lūkesčius. Nepamirškite, kad patyrę specialistai visų pirma įvertins viso jūsų namo konstrukciją, kadangi siekiant aukščiausio rezultato, reikia pašalinti visas šalčio priežastis, tai reiškia, kad reikia ne tik įstiklinti balkoną, bet ir apšiltinti grindis, lubas ir balkono sienas.