Grožis, Sveikata

Baimė, kai nepavyksta pastoti – didelė

Ar buvimas mama yra kažkas ypatingo, ar tai yra kažkas stebuklingo? Kiekviena moteris atsakytų savaip. Kol vienoms tai atrodo gyvenimo prasmė, kuria norisi džiaugtis, kuri žavi, kuri džiugina, tuo tarpu kitos teigia, kad gyvenimas yra per trumpas, kad jis būtų skirtas tiems, kurie galiausiai mus paliks.

Deja, ne visoms moterims pavyksta pastoti. Nors dažniausiai baigiantis rezultatai džiugina, kadangi nepastoja ik apie 90 procentų moterų visame pasaulyje, juolab, medicina šiuo klausimu yra labai pažengusi, tačiau dažniausiai patys pirmi metai, kai bandoma pradėti vaiką ir vis tenka nusivilti – dažniausiai yra patys liūdniausi.

Kodėl nepavyksta pastoti?

Labai daug priežasčių lemia, kodėl moterims gali nepavykti pastoti. Pirmiausia norime akcentuoti, kad labai dažnai tai lemia netinkama vyro sperma, tad tikrai ne tik moterys gali būti to priežastis. Žinoma, kai yra tam tikri medicininiai pakitimai – dažniausiai daug klausimų nekyla.

Įdomesni atvejai yra tuomet, kai nepavyksta pastoti, tačiau realiai nematomi jokie medicininiai pakitimai. Dažniausiai tuomet tenka tirti moters arba vyro psichologinę būseną. Tikėkite, kad jaučiamas nerimas, galbūt stresas ir tai dažnai veikia poros vaisingumą.

Tinkamas vitaminų vartojimas

Labai dažnai moterims nepavyksta pastoti tik todėl, kad jų organizmai yra nusilpę. Daugelis mūsų labai daug juda, kasdien veikia didelius darbus ir bando susitvarkyti su iššūkiais, kurie alina organizmą. Tokiu atveju verta papildyti organizmą vitaminais, kurie gali padėti kur kas geriau jaustis. Žinoma, visada pirmiausia reikia atlikti tyrimus, kadangi tokiu atveju tiksliai žinosite, ko reikia, kad Jūsų kūnas būtų laimingas.

Daugiau dėmesio sau

Dažniausiai nepavyksta pastoti ir tokiais atvejais, kai moteris paprasčiausiai per mažai dėmesio skiria sau. O reikia save mylėti, kadangi tik tokiu atveju pavyks mylėti vaikus. Bandančios pastoti turi kuo daugiau laiko skirti sau, taip pat, kuo daugiau poilsiui. Valgyti tik sveiką ir skanų maistą, kuo daugiau judėti, kuo daugiau šypsotis, kadangi tokiu atveju noras tapti mama – taps kur kas didesnis.

Šaltinis: Apie laiką, laimę ir… jausmus